Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
21.10.2017

«Ворскла» - «Карпати» 0:1: Погляд на трибуни (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Матч між полтавцями та гостями зі Львова на власні очі переглянули близько 2 тисяч вболівальників.

Детальніше>>
21.10.2017

Львівська сенсація: «Карпати» у Полтаві перемогли «Ворсклу» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Долю матчу вирішив стандарт гостей у другому таймі.

21.10.2017

У одні ворота: «Полтава» розгромила «Гірник-спорт» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Одні з лідерів турнірних перегонів Першої ліги ще у першому таймі зняли всі питання стосовно переможця.

Всі новини

«Ворскла» у Полтаві зупинила київське «Динамо» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Жахливі проблеми з реалізацією моментів киянами дозволили команді Василя Сачка здобути один заліковий бал.

Вже на старті зустрічі травму отримав основний голкіпер «зелено-білих» Богдан Шуст, якого замінив Олександр Ткаченко. Забігаючи наперед слід констатувати, що другий кіпер полтавців став однієї з головних дійових осіб звітного матчу.

Напад «Динамо» зараз переживає нелегкі часи, що довели події у середині першого тайму.

Спочатку Чижов у простій ситуації необережно віддав назад, чим мав користатися Гармаш, однак нападник киян з 5-метрів влучив у стійку. Через декілька хвилин лише голова Матвієнка врятувала від голу «Ворсклу» після удару Беседіна.

Після перерви динамівці пішли всіма силами на ворота господарів, однак дивідендів від цього не отримали – 0:0.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.

Раніше показали, як команди прибули на стадіон.