Перемогу гостям приніс влучний удар Олександра Філіппова.

Як «Ворскла» отримала бронзові нагороди чемпіонату України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Міському будинку культури Полтави відбулося урочисте нагородження команди Василя Сачка.

Міська рада Полтави нагородить грошима персонал «Ворскли»

Близько 1 млн 500 тис гривень на майбутній сесії міської ради мають виділити на преміювання персоналу клубу.

Всі новини

«Полтава» - «Геліос» 1:0: Перемога імені Ковпака (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Підопічні Анатолія Безсмертного продовжили переможну серію завдяки єдиному голу 34-річного нападника.

У одному з найочікуваніших матчів 14-го туру Першої ліги зустрілися команди, які ведуть відчайдушну боротьбу за підвищення у класі. Безпрограшна серія полтавців досягла 7 матчів, у 6 з яких були здобуті перемоги. Один з кращих  ігрових періодів «Полтави» за останні роки вже дозволяє керівництву команди думати про Прем’єр – лігу, але щоб це стало реальністю слід спершу масштабно удосконалити домашню арену - «Локомотив». Тривала епопея з будівництвом нового стадіону так і не зрушила з мертвої точки, тому можливість зіграти наступного року у одній лізі з «Динамо» та «Шахтарем» поки що не виглядає примарною.

У свою чергу «Геліос» за стартові 13-ь турів лише 4 рази втратив очки. Це дозволяє команді Сергія Сизихіна лише на 4 залікові бали відставати від полтавців та на 7 – від першого місця. Статистика напередодні протистояння також була на боці «сонячних» - у 10 матчах клубів Полтави та Харкова «Геліос» лише раз зазнавав поразки (1:2 14 вересня 2014 року).

Статистика статистикою, але на полі вийшло по-іншому. У рівному за грою матчі все вирішила єдина помилка оборони харків’ян: на 67-й хвилині Счастливцев занадто слабко віддав пас кіперу «Геліоса» Сидоренку – м’яч перехопив Олександр Ковпак, після удару якого футбольний снаряд вдарився у стійку та влетів у сітку воріт.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.

Погляд через об’єктив: ФК «Полтава»

За майже 11 років свого існування полтавцям вдалося пройти шлях від Другої до Прем’єр – ліги, так і не взявши старт у останній.