Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
17.02.2018

«Ворскла» - «Верес» 1:0: Погляд на трибуни (ФОТОРЕПОРТАЖ)

За матчем з трибун стадіону спостерігало близько 700 вболівальників.

Детальніше>>
17.02.2018

«Ворскла» - «Верес» 1:0: Як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Полтавська команда практично забезпечила собі продовження боротьби на нагороди чемпіонату.

Детальніше>>
16.02.2018

Лютнева сесія Полтавської міськради: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Чотирнадцята сесії міськради сьомого скликання скандальною не стала, щоправда до спокою їй було також далеко.

Детальніше>>
Всі новини

Полтавський аеропорт: чи можна буде полетіти до Європи

Великі національні перевізники поки що не надто зацікавлені у здійсненні міжнародних рейсів з Полтави.

 

 

Нещодавно журналісти «ВПолтаві.інфо» надіслали електронні запити до найбільших авіакомпаній країни («МАУ», «Дніпроавіа», Wizz Air та інші), в яких просили надіслати відповідь на питання стосовно того, чи планують авіакомпанії організовувати міжнародні авіарейси з Полтави у найближчому майбутньому.

 

 

У підсумку лише «Міжнародні Авіалінії України» відповіли на лист «ВПолтаві.інфо».

 

 

«Плани МАУ з розширення маршрутної мережі на поточний рік поки не передбачають відкриття рейсів до/з Полтави.

Для розгляду можливості виконання польотів фахівцям авіакомпанії необхідно перевірити стан готовності аеропорту та злітно-посадкової смуги до обслуговування рейсів МАУ. Наявність наземної інфраструктури, стан перону, ЗПП та руліжних доріжок, наявність світлотехнічного обладнання, техніки для очищення смуги, заправки літаків пальним, здійснення процедур з обробки літаків від обмерзання, наявність трапів тощо. Це абсолютний мінімум для висновку про те, чи готовий аеропорт обслуговувати літаки МАУ. Підготовка персоналу аеропорту, знання іноземних мов, правил та процедур обслуговування міжнародних рейсів – також дуже важливий аспект для перевізника при укладанні рішення, чи відповідає аеропорт вимогам безпеки польотів, авіаційної безпеки та міжнародним стандартам якості, яких дотримується МАУ.

Лише після аудиту аеропорту і підтвердження того, що до нього можуть літати повітряні судна нашої авіакомпанії можливо буде розглядати можливість відкриття повітряного сполучення між Полтавою та іншими містами», - пояснив менеджер прес-служби «МАУ» Віталій Котович.

 

Міжнародний аеропорт «Полтава» — аеропорт, що розташований за 7 км на захід від м. Полтава і за 1 км на південь від населеного пункту Івашки. Розташований поруч з трасою Київ-Полтава, що полегшує перевезення пасажирів як по Україні, так і за її межами. Довжина злітної смуги 2,6 км. Аеродром придатний для експлуатації літаків цілий рік без обмежень, у світлий час доби. Забеспечує злiт, приземлення та управлiння повiтряних суден iндексу 5 (п'ять) i ниже (Ан-2, Ан-12, Ан-24, Ан-26, Ан-30, Ан-32, Ан-74, Л-410, Ми-2, Ми-6, Ми-8, Ми-26, Ка-26 Як-40, Як-42, Ту-134, Ту-154, Ил-76, Ил-18, Б-737, А-320 до 125 т).

Першу повітряну станцію у Полтаві почали будувати ще у 1923 році біля села Рибці. До травня 1924 року основні роботи по спорудженню були виконані, тоді ж «Укрповітряшлях» затвердив штат повітряної станції у Полтаві, яка значилась вузловою, її обслуговувало 5 осіб. Тоді ж було виконано перший пробний рейс за маршрутом Харків-Полтава-Київ.

 

В серпні 1931 року в Полтаві біля села Рибці вперше в Україні була створена авіабаза сільського та лісничого господарства — «Сільгоспавіація».

 

Олег ДУБИНА,

спеціально для «ВПолтаві.інфо»

Loading...

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Надіслати запитання
Ваше ім'я

Invalid Input
Email

Invalid Input
Ваше повідомлення

Invalid Input
Останнє з блогу
18.01.2018

Кривавий 1938-й: історія полтавського ката, через якого розстріляли тисячі людей

Період керування управлінням НКВС Полтавщини росіянина Олександра Волкова став одним з найстрашніших в історії всього регіону України.

Детальніше>>
31.12.2017

2017: рік історії (+ФОТОРЕПОРТАЖ)

За лічені години до закінчення чергового року життя настав час підвести його підсумки.

Детальніше>>
Читати блог