Таллінн: прибалтійська перлина (ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО)

Столиця Естонії вразила футбольних вболівальників та журналістів чистотою вулиць та збереженою історією.

Ювілейний Сорочинський ярмарок: найяскравіші миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

За полтавський клуб можна буде зіграти вже у найближчій версії гри, яка побачить світ восени.

Всі новини

Як «Ворскла» програла чернігівській «Десні» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Перемогу гостям приніс влучний удар Олександра Філіппова.

За тиждень до початку нового футбольного сезону бронзовий призер минулого чемпіонату та дебютант Прем’єр – ліги зійшлися у двобої на стадіоні «Лтава».

«Сьогодні ми переглядали потенційних новачків. Протистояли гарній, бойовитій команді. Радує, що зуміли реалізувати свій момент. Чи планується підсилення? Точкове. Ми не хочемо бути статистами у Прем’єр – лізі, - зізнався після матчу тренер «деснян» Олександр Приходько.

Попри різний рівень клубів, «сіверяни» зуміли витягнути максимум з чи не єдиної результативної помилки оборони господарів поля. На 37-й хвилині нападнику «Десни» Олександру Філліпову вдався невідпорний удар – 1:0.

«Відверто кажучи перший тайм ми відіграли дуже погано, суперник повозив нас пристойно. Після перерви більш-менш зібралися, начебто й моменти створювали, але не вдалося забити. Гадаю, що сьогоднішній підсумковий рахунок по грі», - розповів після гри капітан «Ворскли» Володимир Чеснаков.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.

Нагадаємо, гравці та тренерський штаб «Ворскли» нещодавно отримав бронзові нагороди.

Таємниці вулиць Полтави: Степан Кондратенко

Іменем уродженця Машівського району, який нетривалий час був одним з головних керівників цілого регіону, майже 60 років тому назвали полтавську вулицю.

28.06.2018

Погляд через об’єктив: ФК «Полтава»

За майже 11 років свого існування полтавцям вдалося пройти шлях від Другої до Прем’єр – ліги, так і не взявши старт у останній.