Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
17.03.2019

Poltava Cup spring: грація на льоду (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На вихідних у Полтаві пройшли відкриті Всеукраїнські змагання з фігурного катання.

Детальніше>>
16.03.2019

Петро Порошенко відвідав Полтаву: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Чинний Президент України вдруге за каденцію та востаннє перед виборами завітав до обласного центру Полтавщини.

09.03.2019

Безрадісна нічия: «Ворскла» у меншості встояла проти «Десни» (ФОТОРЕПОРТАЖ + ВІДЕО)

Команда Василя Сачка показала кращий футбол цьогоріч, однак цього виявилося замало для перемоги.

Всі новини

Як «Ворскла» програла чернігівській «Десні» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Перемогу гостям приніс влучний удар Олександра Філіппова.

За тиждень до початку нового футбольного сезону бронзовий призер минулого чемпіонату та дебютант Прем’єр – ліги зійшлися у двобої на стадіоні «Лтава».

«Сьогодні ми переглядали потенційних новачків. Протистояли гарній, бойовитій команді. Радує, що зуміли реалізувати свій момент. Чи планується підсилення? Точкове. Ми не хочемо бути статистами у Прем’єр – лізі, - зізнався після матчу тренер «деснян» Олександр Приходько.

Попри різний рівень клубів, «сіверяни» зуміли витягнути максимум з чи не єдиної результативної помилки оборони господарів поля. На 37-й хвилині нападнику «Десни» Олександру Філліпову вдався невідпорний удар – 1:0.

«Відверто кажучи перший тайм ми відіграли дуже погано, суперник повозив нас пристойно. Після перерви більш-менш зібралися, начебто й моменти створювали, але не вдалося забити. Гадаю, що сьогоднішній підсумковий рахунок по грі», - розповів після гри капітан «Ворскли» Володимир Чеснаков.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.

Нагадаємо, гравці та тренерський штаб «Ворскли» нещодавно отримав бронзові нагороди.