Традиції та колядки: у Полтаві відбулася «Різдвяна феєрія» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На Театральній площі пройшов традиційний обласний різдвяний фестиваль театралізованого вертепного дійства.

2018: полтавські політичні миттєвості року (ФОТО)

2018: один рік із життя полтавських журналістів (ФОТО)

За останні 365 днів представники ЗМІ регіону написали сотні матеріалів, записали не менше інтерв’ю та зробили більше сотні фоторепортажів.

Всі новини

«Атлетіко» здобув у Талліні Суперкубок UEFA (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Дієго Сімеоне несподівано переграла чинного володаря Кубка Чемпіонів – «Реал» з Мадриду.

43-й розіграш турніру, у якому зіграли переможці Ліги чемпіонів сезону 2017/18 («Реал») та переможець Ліги Європи («Атлетіко»), відбувся у столиці Естонії Талліні на головній спортивній арені країни A. Le Coq Arena. Головною особливістю стадіону є його максимальна місткість (15 тисяч глядачів), яка є найменшою за всю історію вирішальних матчів єврокубків.

Як «Реал» та «Атлетико» у Таллінні готуються до Суперкубку UEFA (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У першому таймі команди обмінялися влучними ударами – на швидкий гол нападника «матрасників» Дієго Кости «королі» відповіли результативним пострілом Карима Бенземи.

Після перерви Коста оформив дубль, а капітан «Реалу» Серхіо Рамос знову відновив статус-кво у протистоянні.

Все вирішилося у додаткових 15-хвилинках: Сауль Ньінгес та Коке принесли перемогу «Атлетіку» – 4:2.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.

Нагадаємо, у київському фіналі Ліги Чемпіонів перемогу здобув мадридський «Реал».