«Ворскла» - «Дніпро-1» 1:1: результат, який нікого не влаштував (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Полтавці та дніпряни мали всі шанси на перемогу, однак здобули лише по очку.

Детальніше>>
28.07.2019

Невдалий старт сезону: як «Ворскла» програла «Зорі» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Полтавці вже на старті матчу-відкриття сезону пропустили м’яч, який став єдиним у зустрічі.

19.07.2019

Оновлення та емоційність: як у Полтаві провели сесію облради (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Перше пленарне засідання двадцять шостої сесії пройшло у оновленій залі.

Всі новини

За мить до перемоги: як «Ворскла» драматично програла «Спортингу» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Василя Сачка знаходилася у декількох хвилинах від першої перемоги у Лізі Європи.

Рахунок відкрили господарі поля: на 10-й хвилині Владислав Кулач вдало зіграв на підборі та першим же ударом поцілив у сітку воріт «Спортингу».

Протягом майже всього матчу полтавці стримували натиск іменитих суперників, однак за три хвилини до фінального свистка пропустили два м’ячі. Їхніми авторами стали Монтеро та Кабрал – 1:2.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.

У іншому матчі групи, який відбувся у столиці Азербайджану Баку, «Карабах» не зумів нічого протиставити більш іменитим гостям — лондонському «Арсеналу» (0:3), який у свою чергу два тижні тому на «Емірейтс» переграв «Ворсклу» 4:2.

З футбольним клубом з Агдама команда Василя Сачка зіграє 25 жовтня (Баку) та 8 листопада (Полтава).

Нагадаємо, напередодні тренери «Ворскли» та «Спортингу» відповіли на питання журналістів.