Просто та впевнено: «Шахтар» переграв «Ворсклу» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Пауло Фонсеки здобула легку перемогу у Полтаві.

Детальніше>>
11.11.2018

«Ворскла» - «Арсенал» (Лондон): яка ситуація з квитками на матч року

29 листопада на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського відбудеться головний футбольний матч Полтави 2018 року.

09.11.2018

Ліга Європи: «Ворскла» у Полтаві програла «Карабаху» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Гурбана Гурбанова святкувала перемогу у матчі  завдяки реалізованому 11-метровому у першому таймі.

Всі новини

Як «Ворскла» у меншості переграла «Олімпік» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Полтавці успішно для себе завершили гру граючи більшість часу без Ардіна Даллку.

Цього тижня відбулася історична подія у житті полтавської «Ворскли» - «зелено-білі» здобули свою першу перемогу у історії виступів у груповому турнірі Ліги Європи. А ось у чемпіонаті все не так радісно – «Олександрія» пішла у відрив, а позаду вже добре піджимає «Маріуполь», відстаючи лише на один турнірний бал.

У свою чергу «Олімпік» створює новий боєздатний колектив. Не надто досвідчений у тренерському розумінні В’ячеслав Шевчук лише будує боєздатний колектив, тому оцінку йому ще зарано ставити. Однак гра його команди у останніх матчах (особливо проти «Чорноморця») заслуговує на, як мінімум, повагу.

У першій половині матчу домінували гості, причому вже на 33-й хвилині «Олімпік» отримав більшість після вилучення за два попередження Ардіна Даллку. Перед цим Сергій Политило реалізував призначений за перше порушення албанця 11-метровий – 1:0.

Наприкінці тайму полтавці несподівано відновили статус-кво у протистоянні завдяки автоголу Ігоря Снурницина – 1:1.

Фінальна крапка у грі залишилася за командою Василя Сачка. На 68-й хвилині Владислав Кулач сильним ударом з лінії штрафного відправив м'яч у ворота. Футбольний снаряд після рикошету від поперечини вдарився об землю та відлетів у поле. Навіть телевізійні повтори не дають 100% відповідь на те, чи дійсно м’яч повністю пересік лінію воріт, однак його таки зафіксували – 2:1.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.

Нагадаємо, тиждень тому у Полтаві «Ворскла» програла «Динамо».