Просто та впевнено: «Шахтар» переграв «Ворсклу» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Пауло Фонсеки здобула легку перемогу у Полтаві.

Детальніше>>
11.11.2018

«Ворскла» - «Арсенал» (Лондон): яка ситуація з квитками на матч року

29 листопада на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського відбудеться головний футбольний матч Полтави 2018 року.

09.11.2018

Ліга Європи: «Ворскла» у Полтаві програла «Карабаху» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Гурбана Гурбанова святкувала перемогу у матчі  завдяки реалізованому 11-метровому у першому таймі.

Всі новини

Перемога з жіночим відтінком: як «Ворскла» переграла «Львів» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Василя Сачка здобула перемогу у першому матчі, який обслуговувала виключно жіноча бригада арбітрів.

Полтавсько-львівське протистояння отримало підвищений інтерес з боку вболівальників через свою головну особливість - вперше матч Прем’єр-ліги України судили виключно арбітри-жінки.

Мова йде про суддівську бригаду під керівництвом Катерини Монзуль, а також помічниць Марини Стрілецької, Олександри Ардашевої та Анастасії Романюк, які провели гру без особливих недоліків.

Сам же матч пройшов під диктовку полтавців, однак якщо у першому таймі господарі поля відчутно переважали суперників у всіх компонентах, то після перерви вже львів’яни могли змінювати рахунок на табло.

На відміну від гостей команда Василя Сачка змогла реалізувати свої два моменти: на 19-й хвилині  Павло Ребенок відправив м'яч у сітку порожніх воріт після відскоку від штанги після удару Коломойця. Через 20 хвилин новачок «зелено-білих» Якубу прийняв м’яч на груди та невідпорним ударом встановив фінальну крапку у грі – 2:0.

Як це було дивіться у авторському фоторепортажі.

Нагадаємо, тиждень тому «Ворскла» у меншості переграла «Олімпік».