Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
03.12.2018

«Олександрія» у Полтаві перемогла «Ворсклу» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Володимира Шарана продовжує боротьбу за нагороди чемпіонату, перемігши у важкому матчі одного з головних конкурентів.

Детальніше>>
30.11.2018

Лондонський «Арсенал» у Києві розгромив «Ворсклу» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Василя Сачка так і не змогла знайти ключі до воріт Чеха.

28.11.2018

«Ворскла» - «Арсенал» (Лондон): полтавці потренувалися вдома та рушили до Києва (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Василя Сачка вдома провела регламентовані UEFA передматчеві заходи та до кінця боролася за проведення матчу ЛЄ у Полтаві.

Всі новини

Просто та впевнено: «Шахтар» переграв «Ворсклу» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Пауло Фонсеки здобула легку перемогу у Полтаві.

Тиждень, який команди мали завершити у Полтаві, став для «Ворскли» та «Шахтаря» провальним. Полтавці у Лізі Європи після дурної помилки в обороні поступилися «Карабаху» (0:1), а ось «Шахтар» у Лізі Чемпіонів був практично знищений лідером англійського чемпіонату – «Манчестер Сіті» (0:6). Цікаво, що ні полтавці, ні донеччани не втратили шансів вийти зі своїх груп.

Перед головним матчем туру «Ворскла» зіткнулася з кадровими втратами – через перебір жовтих карток матч пропускав капітан Володимир Чеснаков, а також бразильський легіонер Карека, який поки що ніяк не може пробитися до стартового складу. А ось у стані команди Пауло Фонсеки настрій був кращим: від пошкодження відновився конструктор атак гірників Марлос. Так, не приїхав до Полтави Тарас Степаненко, який перебрав попереджень, однак це не стало головним болем для тренерського штабу «гірників».

У першому таймі «Шахтар» повністю переграв «Ворсклу», двічі забивши у ворота Шуста. Спочатку Тайсон вивів Нема на ударну позицію, бразилець несильним ударом повз Шуста відправив м'яч у сітку воріт господарів. Ще раз кіпер «Ворскли» витягував м’яч вже під завісу тайму, коли Майкон результативно пробив зі штрафного.

Полтавці за весь матч запам’яталися лише хорошим моментом на 57-й хвилині: кіпер «гірників» П’ятов врятував свої ворота після ударів Коломойця та Шарпара. Могли гості забивати і третій м’яч, однак Мораєс не реалізував 11-метровий – 2:0.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.