Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
03.02.2024

Відкритий чемпіонат Полтавщини з муай тай: кращі моменти (ФОТО та ВІДЕО)

У спортивній залі університету «Полтавська політехніка імені Ю. Кондратюка» відбулися змагання з таїландського боксу.

Детальніше>>
27.01.2024

Паралімпійська збірна України з волейболу сидячи відновлює форму на Полтавщині (ФОТО)

Збірна України з волейболу сидячи проводить збір у спорткомплексі “Колос” у Решетилівці.

13.01.2024

Полтавський Євромайдан: кадри історії (ФОТО)

10 років тому спочатку невеликі зібрання перетворилися на великі мітинги проти авторитарної влади.

Всі новини

Ніка-ПНПУ не залишила шансів Гребінці

На вихідних розпочався 10-й тур чемпіонату України з футзалу серед жіночих команд.

Згідно календаря мали відбутися чотири матчі, однак у зв'язку з подіями в столиці одну з ігор («Біличанка-НПУ» — «Кристал» — прим. автора) перенесли на невизначений час. Але і в інших протистояннях вітчизняному вболівальнику вистачало на що подивитися.

Вчора, 26 січня, на майданчику спортивного комплексу педагогічного університету зійшлися два представника футзалу Полтавщини — місцева «Ніка» та «Надія» з Гребінки. Ці ж команди зустрічалися в останньому турі першого кола змагань. Тоді більш імениті полтавки переграли суперниць з рахунком 15:0.

Цього ж разу першими відкрили рахунок гості. Дана Бара скористалася неузгодженістю в оборонних редутах «Ніки» та влучно пробила повз голкіпера полтавок Івасенко.

Пропущений м'яч трішки розлютив господарок, і відкинувши «сонливість» стартових хвилин, вони великими силами пішли в атаку. Спочатку Євгенія Шаповал зрівняла рахунок, а через три хвилини Маргарита Мочалова вивела «Ніку» вперед в рахунку.

Надалі срібні призерки минулого чемпіонату повністю контролювали гру, і ще до перерви фактично вирішили долю матчу — 9:2.

Після відпочинку ситуація на полі не зазнала змін: господарки продовжували забивати, а гості намагалися створювати небезпеку біля воріт «Ніки». У підсумку футзалістки з обласного центру Полтавщини здобули перемогу 21:4.

Незважаючи на розгромний рахунок, у бік футзалісток з Гребінки не можна сказати жодного поганого слова.  Молодий колектив лише став на шлях професійного рівня. Так, в протистояннях з грандами їм дуже сильно не вистачає досвіду та вміння, але це приходить лише з часом. Кожна команда колись з цього починала, тому перемоги «Надії» чекають її попереду.

До речі, фото з матчу додано в альбом команди.

«Ніка-ПНПУ» (Полтава) — «Надія-ДЮСШ» (Гребінка) 21:4 (9:2)

26 січня. Полтава. СК ПНПУ. 30 глядачів.

Ніка: Івасенко, Шаповал, Гавриш, Лясковська, Карпенко, Єрмоленко, Деркач, Шевела, Гайдук, Дударчук, Соловей, Мочалова

Головний тренер — Сергій Ягодкін

Надія: Чебаник, Гуртовенко, Шевченко, Бара, Згура, Соломака, Заріцька, Говар, Цвиткова

Головний тренер — Володимир Жила

Голи: Шаповал (7, 66, 68), Лясковська (18, 49, 58), Єрмоленко (13,15, 27,45, 65, 67, 69), Деркач (16, 20, 37, 48), Дударчук (27, 44), Мочалова (10, 65) — Бара (5, 64), Говар (28), Соломаха (40)