Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
03.02.2024

Відкритий чемпіонат Полтавщини з муай тай: кращі моменти (ФОТО та ВІДЕО)

У спортивній залі університету «Полтавська політехніка імені Ю. Кондратюка» відбулися змагання з таїландського боксу.

Детальніше>>
27.01.2024

Паралімпійська збірна України з волейболу сидячи відновлює форму на Полтавщині (ФОТО)

Збірна України з волейболу сидячи проводить збір у спорткомплексі “Колос” у Решетилівці.

13.01.2024

Полтавський Євромайдан: кадри історії (ФОТО)

10 років тому спочатку невеликі зібрання перетворилися на великі мітинги проти авторитарної влади.

Всі новини

ФК Полтава переграла команду Олександра Мелащенка

Вчора, 9 березня, ФК "Полтава" провела свій перший спаринг після повернення з кримського тренувального збору.

Суперниками підопічних Іллі Близнюка стали футболісти аматорського клубу "Нове життя", граючим тренером якого є відомий в минулому нападник полтавської "Ворскли" та київського "Динамо" Олександр Мелащенко.

Незважаючи на різний рівень клубів, в першому таймі аматори практично на рівних боролися з більш досвідченішими господарями. Щоправда одного разу голкіпер "Нового життя" вже ж капітулював: на 21-й хвилині Марат Даудов, який знаходиться на перегляді у "Полтаві", скористався помилкою стража воріт суперників та добив м'яч вже у порожні ворота.

Після перерви полтавці повністю заволоділи перевагою на полі, і "на класі" здобули впевнену перемогу з рахунком 6:1. Авторами забитих м'ячів у другій 45-хвилинці стали В'ячеслав Піднебенний, Олексій Хобленко, Владислав Насібулін, Віталій Субочев та Вадим Шаврин.

Слід зазначити, що м'яч престижу у складі "Нового життя" забив Олександр Мелащенко, якому на 68-й хвилині вдався невідпорний удар зі штрафного метрів з 18-ти - футбольний снаряд влетів у правий від воротаря кут воріт.

9 березня. Контрольний матч. Копили. Заміська база ФК "Полтава"

ФК "Полтава" - "Нове життя" (Андріївка, Полтавська область) 6:1

"Полтава": Копаліані, Бутенін, Притиковський, Даудов, Турчанов, Боровець, Парамонов, Шаврін, Зозуля, Зеленевич, Хобленко

На заміну виходили: Поднебенний, Чеботаєв, Насібулін, Субочев, гравець на перегляді №1, гравець на перегляді №2

Голи: Даудов (21), Піднебений (55), Хобленко (57), Насібулін (61), Субочев (80), Шаврін (89) - Мелащенко (68).