Happy New Year: ТОП-10 кращих новорічних кінофільмів

Святкування новорічних свят неможливе без кінострічок, які ввійшли до золотого фонду світового кінематографу.

31.12.2019

2019: спортивний рік Полтавщини (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Ворскла» пішла у тривале піке, а «Ника» з Вишняків у черговий раз стала чемпіоном України з мотоболу.

Всі новини

На радість одеситам: «Чорноморець» у Полтаві переграв «Ворсклу» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Ангела Червенкова здобула важливі очки у боротьбі за виживання.

Протистояння Полтави та Одеси завжди вирізнялися своєю безкомпромісністю, однак звітний матч мав вагомішу причину для уваги вболівальників та журналістів - «Чорноморець» відчайдушно чіпляється за Прем’єр – лігу, і програш «Ворсклі» міг поставити хрест на надіях одеситів. Водночас полтавці грали більше за власний престиж, а втішний Кубок, який отримає команда – переможець другої частини турнірної таблиці, навряд чи можна було б назвати повноцінним трофеєм для клубу, який лише минулого року грав у Лізі Європи.

Першим рахунок у зустрічі відкрила команда з Одеси: на 26-й хвилині Голиков прострілив до штрафної, де Володимир Коваль переправив м'яч у сітку воріт полтавців.

Попри всі намагання, «зелено-білі» відновили статус-кво у рахунку лише після перерви завдяки Юрію Коломойцю. Пердута навісив з флангу, а нападник «Ворскли» головою забив свій другий у сезоні м’яч.

Однак цього вечора Фортуна була на стороні Одеси. На 63-й хвилині Володимир Танчик прорвався до штрафної та сильно пробив – кіпер «зелено-білих» Ткаченко дотягнувся до м'яча, але не зміг врятувати свою команду.

Наприкінці зустрічі «моряки» мали збільшувати свою перевагу, однак Аржанов з декількох метрів не влучив по порожнім воротам. Цікаво, що «Ворскла» з 78-ї хвилини грала у меншості через вилучення за друге попередження капітана Володимира Чеснакова.

1:2 – володар Кубка Престижу та учасники перехідних матчів визначаться в останньому турі.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.

До речі, тиждень тому «Ворскла» вдома переграла «Арсенал-Київ».