Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
30.11.2019

«Ворскла» - «Колос» 1:0: полтавці у емоційному матчі перервали безвиграшну серію (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Юрія Максимова здобула важливу перемогу.

Детальніше>>
28.11.2019

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Полтаву (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Предстоятель Православної церкви України взяв участь у Божественній літургії, яка проходить у Свято-Успенському кафедральному соборі.

23.11.2019

Полтавці вшанували жертв голодоморів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сотні мешканців обласного центру взяли участь у пам’ятних заходах.

Всі новини

«Ворскла» - «Дніпро-1» 1:1: результат, який нікого не влаштував (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Полтавці та дніпряни мали всі шанси на перемогу, однак здобули лише по очку.

4-й тур української Прем’єр – ліги розпочався у Полтаві, де «Ворскла» приймала новачка елітного дивізіону – «Дніпро-1».

Обидва клуби досить неоднозначно розпочали сезон (полтавці зазнали невдач у матчах із «Зорею» та «Десною», а також перемогли «Львів» у той час, як «Дніпро» обіграв «Олімпік», поділив очки із «Зорею» та вдома несподівано програв «Десні»), тому у звітному матчі обидві команди прагнули перемогти.

Команди розпочали швидко: вже на перших хвилинах Логінов пробив головою після подачі зі штрафного – кіпер «Ворскли» Ткаченко зреагував та врятував свою команду під пропущеного голу.

Надалі гра дещо заспокоїлася, аби по-справжньому «вибухнути» у середині тайму. Розпочалося все з Петровича, який смачно пробив зльоту після пасу від Коломійця — м'яч влучив у каркас воріт «Дніпра-1». Гості відповіли через дві хвилини Коркішко відгукнувся на закид Кравченко та у падінні намагався проштовхнув м'яч повз Ткаченко, але так і не влучив по воротах.

Після перерви небагато численні полтавські вболівальники, які прийшли на гру, побачили забиті м’ячі. Щоправда, першими пропустили «зелено-білі». На 50-й хвилині Шаповал подав на дальню штангу, а ексгравець полтавців Олексій Чичиков відправив м'яч під поперечину воріт «Ворскли».

Переможний для дніпрян рахунок протримався лише 4 хвилини. Пердута закинув м'яч у штрафну, де Юрій Коломоєць переграв Гуйє та відправив м'яч у ворота – 1:1.

Команда Віталій Косовського мала реальний шанс здобути перемогу, але на останніх секундах зустрічі Мартиненко влучив у поперечину.

Нагадаємо, сезон для «Ворскли» розпочався з поразки.