Полтавці зуміли першими відкрити рахунок, однак після перерви кияни повністю змінили хід протистояння.
Полтавки у головній битві сезону перемогли команду з Кривого Рогу, зробивши крок до «золота» чемпіонату.
Команда Віктора Скрипника поки без перемог у 2023 році.
10-разові чемпіонки України з жіночого футзалу «Ніка-ПНПУ» змінила назву, і у новому чемпіонаті буде називатися «ПЗМС».
У липні переслало битися серце легендарного футзального наставника України Сергія Ягодкіна – тренера багаторазових чемпіонів України «Ніки-ПНПУ».
Участь команди у новому чемпіонаті до останнього часу була під питанням. І ось на днях з’явилася важлива новина для полтавців – багаторазові чемпіонки змінили назву та отримали нового спонсора. Ним став ПАТ «Полтавський завод медичного скла».
«У міжсезоння команда збереглася майже у повному складі, тому ми готові до старту першості», - розповіла тренер Олександра Лясковська.
Полтавки розпочнуть чемпіонат з новою назвою («ПЗМС») та домашньою грою з «СумДУ-УАБС» (Суми).
Олег ДУБИНА,
спеціально для ВПолтаві.info
Підсумки року, який вплинув на життя кожного українця.
Полтавщина втратила людину, яка неймовірно любила спорт та ще сильніше «Ворсклу».