Мої сторінки в соціальних мережах

   

Новини
18.04.2026

Між сиренами та футболом: “Ворскла” програла “Прикарпаттю” (ФОТО)

Полтавці зазнали мінімальної поразки.

Детальніше>>
31.03.2026

Немає бронювання та грошей: команда з Полтавщини знялася з чемпіонату України

«Стандарт» з Нових Санжар через проблеми знявся з розіграшу аматорського чемпіонату України.

Детальніше>>
25.03.2026

Микола Павлов: у «Ворсклі» проблеми з зарплатами ще з 2016 року

Колишній головний тренер полтавської «Ворскли» Микола Павлов розповів про проблеми команди з Полтави.

Детальніше>>
Всі новини

Учасник чехословацьких подій 1989 року звернувся до українців

  

Як повідомляє Корреспондент, учасник подій 1989 року у Чехословаччині, відомих в історії як Оксамитова революція, колишній студентський активіст Шимон Панек записав відеозвернення до українців.

 

 

"Друзі, ви мене не знаєте, але я вже більш ніж два тижні стежу за подіями і вашими зусиллями на Майдані. Мене звуть Шимон Панек. У 1989 році я був одним із студентських лідерів, яким вдалося змінити цей проклятий, старий, прогнилий і брехливий режим, щоб жити нормально у нашій країні. Мене потрясла ступінь жорстокості, з якою режим намагався розігнати вашу демонстрацію, і тому мене ще більше зворушило і надихнуло те, скільки людей вийшли на вулиці і сказали: ні, ми цього не хочемо, це не ті заходи, які ми дозволяємо своїй владі використовувати проти мирних демонстрантів", - сказав Панек.

 

 

Колишній студентський активіст підтримав українців у їхньому прагненні до становлення європейських цінностей в країні і висловив надію, що народу вдасться досягти поставлених цілей.

 

 

"Я тримаю за вас кулаки і вірю, що вам вдасться досягти того, чого ви бажаєте, що означає жити в країні, в якій буде краще вам і вашим дітям. Слава Україні!", - сказав Шимон Панек.

 

Оксамитова революція в Чехословаччині - безкровне повалення комуністичного режиму в результаті вуличних акцій протестів у листопаді-грудні 1989 року. Рух протесту проти політичного режиму в Чехословаччині розгортався під гаслами демократії, незалежності і зближення з Євросоюзом.

Надіслати запитання
Ваше ім'я

Invalid Input
Email

Invalid Input
Ваше повідомлення

Invalid Input
Останнє з блогу
10.04.2026

Епоха Олега Лисака у «Ворсклі» завершена: від Ліги Європи до вильоту з УПЛ

Згадуємо десятирічну епоху Олега Лисака у полтавській «Ворсклі», яка офіційно завершилася 31 березня 2026 року.

Детальніше>>
03.04.2026

Що брати на БЗВП: список необхідних речей та поради з власного досвіду

Існує перелік базових речей, які мають бути у кожного чоловіка, який потрапив до армії.

Детальніше>>
Читати блог