
Полтавці зазнали мінімальної поразки.

«Стандарт» з Нових Санжар через проблеми знявся з розіграшу аматорського чемпіонату України.

Колишній головний тренер полтавської «Ворскли» Микола Павлов розповів про проблеми команди з Полтави.
Футзалістки «ПЗМС» та «ІМС» мали безліч моментів для здобуття перемоги, але так і не змогли забити вирішальний м’яч.
Стартовий тур 2-го кола жіночого чемпіонату України з футзалу пройшов під знаком головного протистояння першості – у Полтаві місцевий «ПЗМС» приймав чинних чемпіонок країни.
Останнє двадцятиріччя у вітчизняному футзалі пролетіло під знаком одвічного протистояння між коцюбинською «Біличанкою» та полтавською «Нікою», які починаючи з 1995 року на двох здобули 20 чемпіонських титулів з 22 можливих.
Пройшов час – полтавки змінили назву, отримали спонсора, а киянки цьогоріч вирішили не заявлятися у Вищу лігу. Але протистояння Полтави та Києва нікуди не поділося, що підтвердилося гольовою феєрією у Броварах місяць тому.
Звітний матч розпочався напрочуд активно – полтавка Гавриш з близької відстані влучила у поперечину, а киянка Клипаченко – у стійку воріт господарок.
Після такого стрімкого старту ритм матчу дещо заспокоївся, однак це у більшій мірі стосувалося моментів біля воріт, а не боротьби. Тим часом киянки почали активно заробляти фоли, а на 15-й хвилині вони перейшли критичну межу – призначений 10-метровий успішно реалізувала Юлія Дударчук.
Після перерви чинні чемпіонки кинули всі сили на ворота кіпера «ПЗМС» Івасенко, але до пори до часу атаки столичної команди завершувалися безрезультатно. Лише на 32-й хвилині оборона «заводчанок» дала збій – Ірина Бавзенюк відновила статус-кво у протистоянні.
Останні хвилини стали справжньою феєрією невикористаних можливостей та нервового протистояння тренерів клубів на кромці майданчика. У підсумку з призначених у останні 60 секунд матчу 3 (!) 10-метрових не було реалізовано жодного.
«Матч мав сподобатися глядачам, що є найголовнішим, тому що незважаючи на рахунок 1:1 моментів було створено досить багато. Сьогоднішній результат нас в принципі влаштовує, хоча у реалізації слід додати», - зізнався після матчу головний тренер «ІМС» Тарас Шпичка.
Нагадаємо, перше коло першості «ПЗМС» завершив великою перемогою над харків’янками.
«ПЗМС» (Полтава) – «IMS-НУХТ» (Київ) 1:1 (1:0)
6 листопада 2016 року. Полтава. Спортивний комплекс заводу медичного скла. 200 глядачів.
Головний арбітр – Ярослав Опришко (Кременчук)
Полтава: Івасенко, Є.Шаповал, Гавриш, Бабенко, Карпенко, Єрмоленко, Деркач, В.Шаповал, Дударчук, Мочалова
Київ: Каміла Дженіфер, Клипаченко, Кирильчук, Воловенко, Роздобулько, Шевченко, Романюк, Сагайдачна, Бавзенюк, Дубицька, Павленко, Тітова, Форсюк
Голи: Дударчук (15) – Бавзенюк (32)
Нереалізовані пенальті: Єрмоленко (18, 40), Дударчук (33), Бабенко (40) – Форсюк (38)
Попередження: В.Шаповал (35), Івасенко (38) - Кирильчук (6), Тітова (40)
Олег ДУБИНА

Згадуємо десятирічну епоху Олега Лисака у полтавській «Ворсклі», яка офіційно завершилася 31 березня 2026 року.

Існує перелік базових речей, які мають бути у кожного чоловіка, який потрапив до армії.