Представлення голови Полтавської ОДА: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Суперкубок Полтавщини – 2019: кращі миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Ворскла» - «Десна» 0:1: кращі миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Віталія Косовського продовжує свою невдалу серію.

Всі новини

Як «Ворскла» програла чернігівській «Десні» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Перемогу гостям приніс влучний удар Олександра Філіппова.

За тиждень до початку нового футбольного сезону бронзовий призер минулого чемпіонату та дебютант Прем’єр – ліги зійшлися у двобої на стадіоні «Лтава».

«Сьогодні ми переглядали потенційних новачків. Протистояли гарній, бойовитій команді. Радує, що зуміли реалізувати свій момент. Чи планується підсилення? Точкове. Ми не хочемо бути статистами у Прем’єр – лізі, - зізнався після матчу тренер «деснян» Олександр Приходько.

Попри різний рівень клубів, «сіверяни» зуміли витягнути максимум з чи не єдиної результативної помилки оборони господарів поля. На 37-й хвилині нападнику «Десни» Олександру Філліпову вдався невідпорний удар – 1:0.

«Відверто кажучи перший тайм ми відіграли дуже погано, суперник повозив нас пристойно. Після перерви більш-менш зібралися, начебто й моменти створювали, але не вдалося забити. Гадаю, що сьогоднішній підсумковий рахунок по грі», - розповів після гри капітан «Ворскли» Володимир Чеснаков.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.

Нагадаємо, гравці та тренерський штаб «Ворскли» нещодавно отримав бронзові нагороди.