
Головна команда Полтавщини опинилася у найскладнішому періоді своєї історії.

Фінал обіцяє стати епічним протистоянням двох абсолютно різних філософій та систем.

Полтавці зазнали мінімальної поразки.
Портал coachworldranking.com безперервно стежить за тренерами світових клубів , складаючи свій рейтинг на основі результатів офіційних матчів за останні 52 тижні.

Станом на 6 січня серед українських спеціалістів найвище місце на даний момент займає головний тренер...київського «Динамо» Олег Блохін , в активі якого загальне 60-е місце та 5441 рейтингове очко.
Слідом за ним йде наставник «Чорноморця » Роман Григорчук (76-е місце та 5048 очок).
Замикає трійку коуч «Металіста» Мирон Маркевич (84-е місце , 4848 очок).
Головний тренер "Ворскли" Василь Сачко займає почесне шосте місце серед тренерів з України (326-е місце, 1878 очок). Слід зазначити, що в рейтингу головним тренером полтавців вказаний Анатолій Момот, який "головним" вважається лише за офіційними документами.
"Ворскла" та ФК "Полтава". Підсумки 2013 року.
Загалом лідерами тренерських перегонів є Жозе Моуріньо ("Челсі"), Дієго Сімеоне ("Атлетіко" Мадрид) та Херардо Мартіно ("Барселона").
Зазначимо, що на даний момент в рейтингу беруть участь 1329 тренерів.
Олег ДУБИНА

У продовженні розповіді реконструюємо хроніку трагічних подій, які назавжди увійшли до історії Кобеляцького району.

На основі розсекречених архівних документів, матеріалів спецслужб та трофейних списків реконструюємо хроніку подій, діяльність окупаційної влади.