Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
30.11.2019

«Ворскла» - «Колос» 1:0: полтавці у емоційному матчі перервали безвиграшну серію (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Юрія Максимова здобула важливу перемогу.

Детальніше>>
28.11.2019

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Полтаву (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Предстоятель Православної церкви України взяв участь у Божественній літургії, яка проходить у Свято-Успенському кафедральному соборі.

23.11.2019

Полтавці вшанували жертв голодоморів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сотні мешканців обласного центру взяли участь у пам’ятних заходах.

Всі новини

Україна – Чехія 1:0: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Харкові на стадіоні «Металіст» національна збірна України під керівництвом Андрія Шевченка здолала «чеський локомотив» Ярослава Шилгавого.

До нового футбольного турніру, який отримав назву Ліга націй, у футбольному світі ставлення не надто райдужне. З одного боку, лідери континенту, як то Іспанія чи Англія, ставляться до нього з максимальною віддачею, то збірні середнього рівня більш розважно.

Ліга націй для України стартувала напрочуд вдало – у двох матчах було набрано максимальну кількість очок, тому у разі домашньої перемоги над чехами «жовто-блакитні» займали першу сходинку у групі та отримували підвищення у дивізіоні (Ліга А).

У звітному матчі все вирішила майстерність Руслана Малиновського. Наприкінці першої 45-хвилинки півзахисник бельгійського «Генка» із-за меж штрафного майданчика не залишив шансів кіперу гостей – 1:0.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.