
Головна команда Полтавщини опинилася у найскладнішому періоді своєї історії.

Фінал обіцяє стати епічним протистоянням двох абсолютно різних філософій та систем.

Полтавці зазнали мінімальної поразки.
Андрій Коваленко за майже три роки пройшов шлях від роботи на матчах аматорів до вищого дивізіону країни.
На початку року оновився перелік арбітрів, які обслуговуватимуть матчі української Прем’єр - ліги.
Вперше з 2011 року до ТОП найкращих потрапив арбітр з Полтави. Мова йде про Андрія Коваленка, якому 7 травня має виповнитися 31 рік.
Вищу освіту здобув у Полтавському університеті економіки та торгівлі.
Кар’єру арбітра розпочав у 2007 році, коли почав працювати на матчах чемпіонату області. Далі була робота на матчах ДЮФЛ та аматорів (2009-2016), після чого за рекордний час (лише три роки) пройшов шлях з Другої національної ліги до Прем’єр – ліги.
У першій частині сезону 2018/19 років працював на 7 матчах Першої ліги та Кубку України, у яких показав 38 попереджень та вилучив гравця під час матчу «Авангард» - «Волинь» (4-й тур Першої ліги, 10 серпня 2018 року).
Зараз Андрій Коваленко разом з групою українських арбітрів знаходиться на підготовчому зборі у турецькому Белеку. Програма збору складається із щоденних занять з фізпідготовки та теоретичної частини, яка пов'язана з аналізом арбітражу матчів. Також арбітри познайомляться із технологією VAR.
Коваленко стане лише четвертим полтавцем, який працюватиме на матчах найвищого футбольного рівня країни. Раніше це вдавалося Олександру Науменку (1995/96-2003/04, 27 матчів), Олександру Горностаєву (1995/96-2003/04, 101 матч) та Ігорю Покидьку (2000/01-2010/11,117 матчів). Також слід згадати й про арбітра з Кременчука Олександра Поповича (1994/95-1996/97), на рахунку якого 11 матчів.
Нагадаємо, Полтава має всі шанси прийняти матч національної збірної України.
Олег ДУБИНА,
doa.in.ua

Це не просто фоторепортаж, а значна частина мого життя.

Голкіпер з Полтавщини восени протистоятиме кращим футболістам світу.