Представлення голови Полтавської ОДА: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Суперкубок Полтавщини – 2019: кращі миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

02.11.2019

«Ворскла» - «Десна» 0:1: кращі миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Віталія Косовського продовжує свою невдалу серію.

Всі новини

Безрадісна нічия: «Ворскла» у меншості встояла проти «Десни» (ФОТОРЕПОРТАЖ + ВІДЕО)

Команда Василя Сачка показала кращий футбол цьогоріч, однак цього виявилося замало для перемоги.

У чемпіонаті України настала гаряча пора визначення ТОП-6 кращих клубів, які боротимуться за зону єврокубків. У Полтаві зустрічалися конкуренти за «місце під сонцем» - «Ворскла» та «Десна».

Старт полтавців у новому році став чи не найгіршим за весь час – несподіваний домашній розгром від «Карпат» (0:4) та не менший удар у вигляді поразки від луганської «Зорі» (0:3) став ще одним підтвердженням того, що у колективі Василя Сачка зараз далеко не все гаразд. І якщо про проблеми із затримкою зарплатні відчизняні ЗМІ говорять чи не кожного дня, то ось катастрофічна незлагодженість у діях гравців (особливо захисту) після виходу із зимового міжсезоння стала неприємною несподіванкою.

У «Десни» проблем менше, але й вони більш ігрові та не такі вже й гучні з огляду на той факт, що чернівчани – дебютанти Прем’єр – ліги, однак вже у першому сезоні мають реальні шанси поборотися за участь у Лізі Європи.

У першому таймі «Десна» зуміла нав’язати господарям поля свою гру, причому саме команда з Чернігова мала найреальніший момент для відкриття рахунку. Кіпер «Ворскли» Шуст спершу відбив удар Богданова зі штрафного, а потім врятував свої ворота після удару Фаворова.

Після перерви команда Сачка дещо вирівняла гру, граючи активніше у відборах та створюючи небезпечні контратаки. Останні хвилини полтавці догравали вдев’ятьох після вилучень Кане та Чижова за другі попередження, однак нічию втримати вдалося – 0:0.

Таким чином інтрига у боротьбі за ТОП-6 зберігається до останнього туру: наступного тижня «Ворскла» у Києві зіграє з «Арсеналом», а «Десна» вдома прийме «Львів».

«Перший тайм був зіграний огидно. Деяким хлопцям необхідно навчитися брати на себе відповідальність. Щоб не відбувалося, завжди винен тренерський штаб. Я з себе відповідальності не знімаю. Ми граємо перед своїми вболівальниками. Багато людей щиро переживають за команду. За цей час я вислухав багато критики, але було і багато підтримки. Я маю претензії до деяких хлопців, адже так не можна. Так не може довго тривати. Цьому буде колись кінець», - зазначив після матчу головний тренер «Ворскли» Василь Сачко.

Нагадаємо, минулого місяця Василь Сачко та віце-президент «Ворскли» Олег Лисак представили новачків команди.