Представлення голови Полтавської ОДА: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Суперкубок Полтавщини – 2019: кращі миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Ворскла» - «Десна» 0:1: кращі миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Віталія Косовського продовжує свою невдалу серію.

Всі новини

Кубок України з футболу: «Кремінь» з боєм вилетів від «Олімпіка» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда з Кременчука першою відкрила рахунок у зустрічі, однак не змогла дотримати його до фінального свистка.

Один з найцікавіших матчів 1/16 фіналу Кубка України відбувся у Полтаві на стадіоні «Локомотив», де кременчуцький «Кремінь» приймав представника Прем’єр – ліги – «Олімпік».

Першими рахунок несподівано відкрили номінальні господарі – на 9-й хвилині розіграш стандарту завершився навісом до штрафної, де Владислав Сидоренко вправно пробив у правий кут воріт – 1:0.

Щоправда, вже через 5 хвилин гості зрівняли рахунок. Джеффрі уміло обіграв двох захисників та пробив повз кіпера «Кременя» Олійника – 1:1.

Так званий «гол у роздягальну» представники Полтавщини отримали на 40-й хвилині. Помилка в обороні «Кременя» призвела до порушення правил у власному штрафному майданчику – Іван Зотько відзначився з 11-метрового.

«Мені сьогодні не сподобалася наша гра як в обороні так і в атаці, але все одно добре, коли ти погано граєш, але перемагаєш. Які у нас цілі в Кубку? Перемагати у кожній грі, а там вже побачимо», - зізнався після матчу головний тренер «Олімпіка» Вісенте Гомес.

Після перерви команди обмінялися забитими м’ячами – на удар Євгена Пасича господарі відповіли влучним пострілом Ігоря Кошмана.

«Ми сьогодні добре виглядали на фоні суперника. Мені було цікаво дивитися на деякі моменти гри. Зрозуміло, ми помиляємось, тому в роздягальні я сказав хлопцям, щоб вчилися приймати рішення швидше», - зазначив після матчу виконуючий обов’язки головного тренера «Кременя» Володимир Прокопіненко.

2:3 – «Кремінь» залишає Кубок України.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.

Нагадаємо, «Ворскла» нещодавно розгромно програла київському «Динамо».

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА СТОРІНКИ Photographer Oleg Dubyna У СОЦМЕРЕЖАХ ТА БУДЬТЕ В КУРСІ СВІЖИХ АВТОРСЬКИХ НОВИН ТА ФОТОРЕПОРТАЖІВ.