Представлення голови Полтавської ОДА: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Суперкубок Полтавщини – 2019: кращі миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Ворскла» - «Десна» 0:1: кращі миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Віталія Косовського продовжує свою невдалу серію.

Всі новини

«Ворскла» - «Маріуполь» 1:1: найяскравіші миттєвості матчу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Полтавці ледве врятували практично програний матч.

10-й тур УПЛ розпочався у Полтаві, де місцева «Ворскла» приймала нещодавнього учасника Ліги Європи – «Маріуполь».

Старт першості не вдався в обох клубів, однак у грі полтавців спостерігається ще й справжня криза . Великі розгроми від «Динамо» (0:5) та «Шахтаря» (0:4) стали лише підтвердженням неконкурентноспроможності (можливо, тимчасової) команди Віталія Косовського у матчах проти лідерів вітчизняного футболу.

У «Маріуполя» ситуація не краща, хоча тут свою роль зіграла участь команди у єврокубках. Клубу Олександра Бабича (як і полтавцям, до речі) не вистачає якісних гравців на лаві запасних, тому немає нічого дивного у тому, що маріупольці знаходяться у другій половині турнірної таблиці. Інша справа – амбіції, які слід підтверджувати реальними справами. Ось з цими у «Маріуполя» та «Ворскли» поки не дуже виходить.

Вже не перший матч вдома полтавці свідомо (чи ні?) віддають ініціативу супернику, через що частенько першими пропускають. Цього разу обійшлося без швидкого голу, однак маріупольці були близькими до цього — Вакула прорвався правим флангом, звідки прострілив у центр штрафного, однак ніхто не зміг його замкнути. Згодом Кирюханцев не зміг переграти кіпера «Ворскли» Ткаченка, а наприкінці тайму лише вміння воротаря врятувало Полтаву від проблем після моменту у виконанні Корнієнка.

Полтавці перший тайм взагалі провели без моментів біля воріт гостей, а після перерви ще й пропустили — навіс з кутового у виконанні Чурко завершив влучним ударом головою Сергій Чоботенко – 0:1.

Лише після цього команда Віталія Косовського нарешті нагадала про себе. Спочатку Стрижак несподівано пробив у ближній кут – Гальчук вперше у зустрічі врятував свої ворота, а через декілька хвилин Коломоєць з вигідної позиції пробив прямо у кіпера «Маріуполя».

Останні хвилини матчу пройшли під акорди не тільки рясного дощу, який тривав протягом всієї зустрічі, а й небезпечних атак господарів. Васін пробивав головою, випередивши Гальчука та захисників, але м'яч пройшов поряд від правої стійки.

Полтавцям вдалося дотиснути суперника на другій доданій хвилині завдяки Денису Васіну. Розпочалося все з Баєнка, який навісив з лівого флангу в район одинадцятиметрової. У великому скупченні футболістів у штрафній «Маріуполя» найспритнішим виявився нападник «зелено-білих» - 1:1.

Щоправда, за хвилину «Маріуполь» мав забивати переможний гол у зустрічі, втративши два реальних моменти. Мишнев пробив з дальньої відстані – поряд зі стійкою, а під час розіграшу кутового Вакула не влучив у ворота.

1:1 – Віталій Косовський та «Ворскла» вистраждали один заліковий бал, однак з такою грою у ТОП-5 буде неймовірно важко потрапити.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.

Нагадаємо, минулого року полтавці вдома переграли маріупольців.