Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
30.11.2019

«Ворскла» - «Колос» 1:0: полтавці у емоційному матчі перервали безвиграшну серію (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Юрія Максимова здобула важливу перемогу.

Детальніше>>
28.11.2019

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Полтаву (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Предстоятель Православної церкви України взяв участь у Божественній літургії, яка проходить у Свято-Успенському кафедральному соборі.

23.11.2019

Полтавці вшанували жертв голодоморів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сотні мешканців обласного центру взяли участь у пам’ятних заходах.

Всі новини

Суперкубок Полтавщини – 2019: кращі миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Олімпія» із Савинців мінімально переграла полтавський «Легіон».

Календарний рік полтавського футболу завершився у обласному центрі, де у матчі за звання володаря Суперкубка зустрілися найуспішніші команди року. У 2019 році ними стали чемпіон – «Олімпія» (Савинці, Миргородський район) та молодий полтавський «Легіон», який став володарем Кубка області.

Перший тайм пройшов практично без моментів, а все найцікавіше глядачі побачили вже після перерви. На 62-й хвилині Фабунмі з «Олімпії» непогано пробив зі штрафного — поряд зі стійкою. Через 10 хвилин рахунок у зустрічі було відкрито: після флангового прострілу у верховій боротьбі Владислав Ковтун спіймав кіпера суперників на противоході — 1:0.

У заключні хвилини матчу «Легіон» намагався перехопити ініціативу у грі та зрівняти рахунок, але безрезультатно.

Довідка. Футбольна команда з села Савинці Миргородського району була створена в 1976 році на базі колгоспу «Більшовик», який очолювала Галина Павлівна Яремко. Через відсутність власного футбольного поля, яке б відповідало стандартам для проведення змагань місцевого рівня, колектив проводив поєдинки в сусідньому селі — Зеленому Куті. Він являв собою структурний підрозділ названого колгоспу.

«Олімпія» кілька років поспіль вигравала першість Миргородського району Полтавської області, ставала призером обласних турнірів серед сільських колективів фізкультури. З початком Перебудови в 1985 році ця футбольна дружина на цілу чверть століття припинила своє існування.

У 2011 році керівник господарства ТОВ «Савинці» Тетяна Михайлівна Ситник відновила футбольний колектив.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА СТОРІНКИ Photographer Oleg Dubyna У СОЦМЕРЕЖАХ ТА БУДЬТЕ В КУРСІ СВІЖИХ АВТОРСЬКИХ НОВИН ТА ФОТОРЕПОРТАЖІВ.

Фінал Кубка Полтавщини: «Олімпія» у Полтаві дотиснула «Рокиту» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Футбольний Кубок Полтавщини поїхав на Миргородщину (ФОТОРЕПОРТАЖ)