Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
30.11.2019

«Ворскла» - «Колос» 1:0: полтавці у емоційному матчі перервали безвиграшну серію (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Юрія Максимова здобула важливу перемогу.

Детальніше>>
28.11.2019

Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Полтаву (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Предстоятель Православної церкви України взяв участь у Божественній літургії, яка проходить у Свято-Успенському кафедральному соборі.

23.11.2019

Полтавці вшанували жертв голодоморів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сотні мешканців обласного центру взяли участь у пам’ятних заходах.

Всі новини

29 листопада виповнився рік, як полтавська «Ворскла» завершила свої виступи у другому у своїй історії груповому турнірі Ліги Європи. Нагадаємо, команда Василя Сачка на НСК «Олімпійський» програла майбутньому фіналісту турніру, лондонському «Арсеналу», 0:3 у матчі, який мав відбутися у Полтаві.

За рік у "Ворсклі" багато що змінилося. У переважній мірі, на жаль, не в найкращий бік. Тогорічний бронзовий призер національної першості несподівано для багатьох опинився на останньому місці у чемпіонаті, про єврокубки можна навіть не мріяти. Тим більше, «Ворскла» вже 10 матчів поспіль не відчуває смак перемоги. З приходом Юрія Максимова, якому за чутками дали 4 матчі для виправлення ситуації, у полтавських вболівальників з’явилася надія на вихід клубу з тієї прірви, у якій вона зараз знаходиться. Однак далеко не все у даній ситуації залежить від самого тренера.

У свою чергу від новачків УПЛ перед початком сезону ніхто особливо нічого не чекав, однак «Колос» виявився досить цікавою та непоступливою командою. Минулого туру ковалівці несподівано переграли «Десну» - одного з лідерів першості, тим самим перегравши свою п'ятиматчеву безвиграшну серію. Ще раніше команда Руслана Костишина поповнилася першим у своїй історії легіонером – ісландцем Арні Вильхамссоном, який раніше досить успішно виступав за «Чорноморець».

На старті зустрічі кидалася у око незлагодженість оборони полтавців, які часто помилялися у відборі. «Колос» також не надто впевнено грав, хоча атаки суперників виглядали набагато гострішими. Натомість, саме «Ворскла» повела у рахунку: Пердута навішував з правого флангу, м'яч влучив у руку противнику - арбітр вказав на «точку». Денис Васин не залишив шансів кіперу «Колоса» - 1:0.

Після перерви господарі поля активізувалися, однак рахунок залишився без змін.

«Ворскла» перервала 10-матчеву безпрограшну серію, однак проблеми у обороні поки нікуди не поділися.

«Для мене було найголовніше трішки розгрузити гравців команди, бо психологічно на них тиснуть постійні програші. Футболісти, які грали у Лізі Європи, не можуть бути на останньому місці.

У мене контракт до кінця чемпіонату, а там вже будемо конкретніше говорити про майбутнє команди», - розповів після матчу тренер «Ворскли» Юрій Максимов.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.

Нагадаємо, «Ворскла» у минулому домашньому матчі УПЛ програла «Десні».

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА СТОРІНКИ Photographer Oleg Dubyna У СОЦМЕРЕЖАХ ТА БУДЬТЕ В КУРСІ СВІЖИХ АВТОРСЬКИХ НОВИН ТА ФОТОРЕПОРТАЖІВ.