Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
08.07.2020

«Ми впевнені у тому, що зможемо виграти Кубок», - півзахисник «Ворскли»

Бразильський легіонер полтавців Луїзао розповів про свої очікування від сьогоднішнього матчу.

Детальніше>>
07.07.2020

«Динамо» - «Ворскла»: анонс фіналу Кубка України – 2020

На харківському «Металісті» гранд вітчизняного футболу посперечається за трофей з головною несподіванкою турніру.

04.07.2020

Найтитулованіший футзальний клуб Полтавщини припиняє існування

Керівництво «ПЗМС» вирішило розпустити команду.

Всі новини

Ліга Європи: «Шахтар» переміг «Бенфіку» у першому матчі 1/16 фіналу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Представник України здобув важливу перемогу, однак до загального успіху ще далеко.

Футбол потроху повертається на стадіони країни. Першою “ластівочкою” став матч у Харкові, де донецький “Шахтар” приймав лісабонську “Бенфіку” у рамках 1/16 фіналу Ліги Європи.

Відносний спокій протистояння порушився на 20-й хвилині: Патрік прострілив на лівий фланг штрафного, де Мораес добив м’яч у ворота після порятунку від Влаходимоса. Однак щастя гірників було недовгим — система VAR зафіксувала мінімальний офсайд.

Після перерви гра у виконанні двох команд активізувалася: з’явилися моменти. На 51-й хвилині м’яч вкрай невдало відскочив від правого каркаса воріт в напрямку Коваленка після удару Ісмаїлі з лівого флангу штрафного.

А через дві хвилини гірники таки зрівняли рахунок. Атака “Шахтаря” через правий фланг завершилася передачею на вхід у штрафну, де Патрік увігнав удар в правий нижній кут — 1:0.

62-а хвилина подарувала справжній трилер: Томас Тавареш залишився без опіки під час ривка по правому флангу, після чого Таарабт знайшов його передачею в штрафну. З першого разу П’ятова не пробили, але добивання гості реалізували.

Португальці раділи, щоправда, недовго – VAR знову внесла свої корективи у вигляді … призначеного пенальті у ворота “Шахтаря”. Піца ударом в лівий кут з пенальті зрівняв рахунок — 1:1.

Однак це був ще не кінець. “Шахтар” здобув перемогу завдяки своїй ударній силі – Тайсон обікрав Диаша на правому фланзі оборони гостей, після чого відскок забрав Мораес, і вже від лицьової відправив передачу на ногу Коваленко — 2:1.

Матч-відповідь відбудеться через тиждень у Лісабоні.

Нагадаємо, українці минулого року перемогли португальців у кваліфікації до Євро – 2020.