Скандали, переїзди та Решетилівка: яким було 7-е скликання Полтавської облради (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Кубок України: «Ворскла» у непростому матчі перемогла «Львів» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

26.09.2020

«Ворскла» вдома не змогла переграти «Маріуполь» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Юрія Максимова вперше у сезоні втратила очки.

Всі новини

У Полтаві сенсаційний лідер УПЛ приймав команду, яка також досить успішно стартувала у новому футбольному сезоні.

«Ворскла» Юрія Максимова неочікувано яскраво проводить першу половину сезону. Причому, якщо стартовий розгром «Руху» та перемогу над «Інгульцем» можна списати на недостатню досвідченість суперників «зелено-білих», то впевнена перемога над «Олександрією» говорить про небезпідставність європейських сподівань Полтави цього сезону.

У свою чергу команда Остапа Маркевича в стартовому турі програла «Олександрії» (1:4), але перемоги над прямими конкурентами у боротьбі за «зону єврокубків» (1:0 над «Зорею» та 2:1 над «Дніпром-1» - прим.автора) повернули маріупольців у верхню частину таблиці УПЛ.

52-а за ліком зустріч команд розпочалася з хвилини мовчання в пам'ять про загиблих в авіакатастрофі АН-26 на Харківщині (напередодні у Харківській області під Чугуєвом упав військовий літак. За офіційними даними, на борту було 27 людей – прим.автора).

Якщо говорити про сам футбол, то перший тайм запам’ятався лише моментом у виконанні «Маріуполя»  - Чоботенко пробив по воротах полтавців після подачі з кута поля, однак Кулач прийняв м'яч на себе.

Після перерви полтавці заграли набагато активніше, щоправда реальних моментів для взяття воріт було не так вже й багато. Пердута класно пробив по воротах з розвороту, однак кіпер гостей Гальчук у стрибку перевів м'яч на кутовий. Згодом гравець «Ворскли» вистрілив по воротах з-за меж штрафного - м'яч пролетів трохи вище поперечини.

Наприкінці зустрічі Петерман залишив «Маріуполь» у меншості (друге попередження), однак гравцям «Ворскли» банально не висталило часу забити – 0:0.

Слід відзначити, що вперше з березня на матч у Полтаві завітали вболівальники (2523 згідно з даними УПЛ).

До вашої уваги авторський фоторепортаж матчу.