Рік, що минає, запам’ятався численними цікавими миттєвостями з життя політиків Полтавщини (і не тільки).

Представники ЗМІ Полтави та області цьогоріч фіксували найпам’ятніші події з життя регіону.

Рік, який пройшов під знаком пандемії COVID-19, видався багатим на пам’ятні події.

Всі новини

Полтавський вечір: «Ворскла» розгромила «Колос» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Юрія Максимова впевнено провела зустріч з ковалівцями.

Після перерви в УПЛ, пов’язаної з матчами національних збірних, до Полтави повернулися футбольні баталії найвищого рівня – у останньому матчі 10-го туру «Ворскла» на власному полі приймала ковалівський «Колос».

«Ворскла» як і їхні суперники відносно нормально пережили останній 14 днів, хоча у полтавців не обійшлося без втрат (голкіпер Різник пропустив матч через COVID-19, Ребенок заробив дискваліфікацію, а Кулач ще не готовий на 100%). Обидві команди продовжують боротьбу за зону єврокубків, успіх міг впритул наблизити до донецького «Шахтаря», який напередодні знову втратив очки.

Ціну матчу підвищував і той факт, що «Колос» ще жодного разу не перемагав у Полтаві. Навіть більше – у трьох проведених командами матчах «колосята» жодного (!) разу не забивали у ворота «зелено-білих».

Перший тайм пройшов під знаком Полтави, яка повністю переграли гостей. На 16-й хвилині Кане впав на лицьовій межі штрафного в боротьбі з Новаком. Пенальті? Система VAR, яка, до речі, вперше використовувалася на домашньому матчі «Ворскли», визначила порушення до штрафного майданчика.

Через 10 хвилин Пуцлін пробивав з лівого флангу штрафний після передачі від Кане, але голкіпер «Колоса» Волинець відбив м'яч ногою. Згодом кіпер помилився при перехопленні подачі Кане зі штрафного на правому фланзі – Чеснаков пробив у ближню стійку.

За дві хвилини господарі таки відкрили рахунок. Степанюк подав з лівого флангу в центр воротарського майданчика, де у той момент був Олександр Скляр – 1:0.

Після перерви підопічні Максимова продовжили гнути свою лінію та продовжували атакувати. Пердута розхитав суперника, після чого прострілив у воротарський майданчик, де помилкою Волинця скористався уродженець Полтави Дмитро Щербак – 2:0.

За шість хвилин перевага «зелено-білих» стала розгромною. Цього разу Скляр подав з лівого флангу на ближній кут воротарського, де Сергій Яворський уміло продовжив політ м'яча під дальню стійку – 3:0.

До закінчення матчу команди обмінялися небезпечними ударами (Зозуля не зміг пробити Ткаченка, а молодий Челядин влучив у стійку воріт «Колоса»), але рахунок залишився незмінним.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.