Підопічні Віктора Козіна у Нижніх Млинах досить впевнено переграли команду Squadra Azzurra.

Вечір нервів: «Ворскла» та «Десна» розписали гольову нічию (ФОТОРЕПОРТАЖ)

11.09.2021

«Полтава» не змогла перемогти «Вовчанськ» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Полтавці лише на останніх хвилинах зустрічі зуміли врятувати нічию.

Всі новини

Коли мрія здійснюється: «Агробізнес» сенсаційно переграв «Ворсклу» в Кубку України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Олександра Чижевського завдяки грамотно поставленій грі зупинила фіналістів Кубка минулого сезону.

Передостанній футбольний матч у Полтаві 2020 року надовго запам’ятається вболівальникам команди з невеликого українського міста Волочиськ Хмельницької області. Все ж таки не кожного дня представник Першої ліги вибиває з Кубка його нещодавнього фіналіста.

Головна подія сьогоднішнього протистояння відбулася на 25-й хвилині: кращий бомбардир другого за рангом футбольного дивізіону країни Руслан Черненко зі штрафного пробив у ближній кут воріт господарів – м’яч від руки кіпера «Ворскли» Різника влетів у сітку.

Полтавський вечір: «Ворскла» розгромила «Колос» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На останніх хвилинах першого тайму «зелено-білі» заробили 11-метровий, однак голкіпер «Агробізнесу» Мозіль вгадав напряму удару Васіна.

«Ворскла» занадто багато помилялася у центрі, їхні суперники натомість впевнено контролювали гру. Наприкінці зустрічі полтавці влаштували щось схоже на фінальний штурм воріт гостей, але рахунок на табло залишився без змін.

«Ворскла» розгромила «Рух» на старті УПЛ: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

1:0 – «Агробізнес» заслужено вперше у своїй історії пробився до чвертьфіналу Кубка України.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.