Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
03.02.2024

Відкритий чемпіонат Полтавщини з муай тай: кращі моменти (ФОТО та ВІДЕО)

У спортивній залі університету «Полтавська політехніка імені Ю. Кондратюка» відбулися змагання з таїландського боксу.

Детальніше>>
27.01.2024

Паралімпійська збірна України з волейболу сидячи відновлює форму на Полтавщині (ФОТО)

Збірна України з волейболу сидячи проводить збір у спорткомплексі “Колос” у Решетилівці.

13.01.2024

Полтавський Євромайдан: кадри історії (ФОТО)

10 років тому спочатку невеликі зібрання перетворилися на великі мітинги проти авторитарної влади.

Всі новини

«Ворскла» у матчі з двома вилученнями переграла «Маріуполь» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Юрія Максимова не зуміла реалізувати численну кількість моментів, але все одно перемогла.

Полтавці потроху почали входити у сезон. Після невиразного старту команда Юрія Максимова зуміла нарешті перервати свою безвиграшну серію. Так, у грі «зелено-білих» вистачає проблем, однак перемога над прямим конкурентом за зону єврокубків («Олександрією») додала позитивних настроїв полтавцям.

Позитивним вийшов минулий тур і для маріупольців. Колектив Остапа Маркевича у протистоянні з «Дніпром-1» врешті-решт перервав серію з п’яти поразок поспіль, хоча й врятував матч лише в останні хвилини.

«Ворскла» досить швидко ввійшла у гру: Кулач навісив в штрафну на Пуцліна, який, щоправда, не зумів завершити момент голом. Надалі маріупольці вирівняли гру, однак у стартовій 45-хвилинці так і не спромоглися на бодай один небезпечний момент.

«Ворскла» натомість забила. На 34-й хвилині Кулач вийшов на побачення віч-на-віч з голкіпером «Маріуполя», однак Биков зупинив нападника полтавців лише за допомогою поштовху у спину. Пряма червона для гравця «Маріуполя», а Владислав з 11-метрової відкрив рахунок – 1:0.

Після перерви підопічні Максимова продовжували тиснути на ворота Гальчука. Міг забивати Тілль, але люксембуржець з вигідної позиції пробив неточно.

На 78-й хвилині «Маріуполь» залишився вдев'ятьох: Танковский отримав другу жовту картку за грубий підкат проти Цітаішвілі. Чемпіон світу не зміг продовжити поєдинок (після матчу стало відомо, що у гравця перелом п’ятої плеснової кістки лівої ноги, - прим.автора), а замінивши його Де Ноєр вже першим дотиком до м'яча мав подвоювати перевагу полтавців – Гальчук врятував свою команду. Слід зазначити, що легіонер з Нідерландів наприкінці зустрічі сам отримав пошкодження, тому залишав поле за допомогою одного з представників клубу.

1:0 – «Ворскла» виграла у «Маріуполя», хоча проблема з реалізацією моментів є актуальною.

«Найголовніше, що витримали. Перший тайм - проти вітру грали, в другому таймі вже була перевага в кількості футболістів. Хотілося б, щоб ми моменти використали до кінця, не так розхлябано грали. Є моменти - треба забивати. Рахунок слизький, не використовуємо моменти, потім йде якийсь мандраж. Пропустили б якийсь м'яч, закінчився б матч внічию», - розповів після матчу головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.