Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
03.02.2024

Відкритий чемпіонат Полтавщини з муай тай: кращі моменти (ФОТО та ВІДЕО)

У спортивній залі університету «Полтавська політехніка імені Ю. Кондратюка» відбулися змагання з таїландського боксу.

Детальніше>>
27.01.2024

Паралімпійська збірна України з волейболу сидячи відновлює форму на Полтавщині (ФОТО)

Збірна України з волейболу сидячи проводить збір у спорткомплексі “Колос” у Решетилівці.

13.01.2024

Полтавський Євромайдан: кадри історії (ФОТО)

10 років тому спочатку невеликі зібрання перетворилися на великі мітинги проти авторитарної влади.

Всі новини

Зірковий вечір Буяльського: «Динамо» розгромило «Ворсклу» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Мірчі Луческу впевнено переграла у Полтаві претендента на єврокубки.

Київське «Динамо» у минулому турі офіційно оформило заслужене чемпіонство, тому підходило до матчу у Полтаві в хорошому настрої. У матчах, що залишилося, Мірча Луческу може спокійно обігрувати свій найближчий резерв без звичної для останніх років оглядки на своїх вічних конкурентів – «Шахтар». Тренерський штаб киян залишив у столиці Циганкова (бомбардирське протистояння з Кулачем переноситься на фінальні тури УПЛ) та Сидорчука, а сам Луческу в день матчу навіть дозволив собі прогулянку полтавським парком «Перемога».

Зовсім протилежні настрої у таборі «Ворскли». Вогонь протистояння за зону єврокубків між трійкою «Колос» - «Десна» - «Ворскла» після нічиєї ковалівців та чернігівців розгорівся з новою силою. Поки «Колос» випереджає конкурентів на очко, але у будь-який момент все може змінитися з ніг на голосу. «Ворскла» була налаштована на успіх, що лише підтвердило несподіване тренування гравців на центральному стадіоні міста напередодні зустрічі, до якого долучився навіть Юрій Максимов.

Якщо ж говорити про сам матч, то головною невдахою першого тайму (а може й всього матчу) став Пап-Альюн Ндіайе. Французький легіонер «Ворскли» став автором двох результативних помилок, що призвели до голів динамівців. На 6-й хвилині представник «зелено-білих» не пішов за Караваєвим до лицьової на лівому фланзі своєї штрафної – Буяльський спокійно переграв Різника (0:1). Через дев’ять хвилин француз у простій ситуації промахнувся по м’ячу, Караваєв передачею знайшов все то ж Буяльського – 0:2.

Інтригу у протистоянні відродив Кулач. У одному з моментів Забарний у власному штрафному збив Степанюка, а найкращий бомбардир УПЛ влучним ударом не тільки скоротив перевагу гостей у рахунку, а й повторив клубний рекорд Сергій Чуйченка, який у складі «Ворскли» в сезоні 1996/97 забив 14 м’ячів – 1:2.

Однак ще до перерви «Динамо» забило втретє. Хет-трик оформив невгамовний Буяльський: Різник перехватив удар Миколенка, однак м’яч відлетів точно до півзахисника збірної України – 1:3.

Після перерви тренери обох команд провели численну кількість замін, однак «Динамо» продовжило домінувати та забивати. На 65-й хвилині Жерсон з передачі Караваєва збільшив перевагу, а ближче до закінчення зустрічі Ледньов віддав на Клейтона, який своєю чергою проштовхнув м’яч на Сідклея, що влучив у ближній кут воріт – 1:5.

До вашої уваги авторський фоторепортаж матчу.