Підопічні Віктора Козіна у Нижніх Млинах досить впевнено переграли команду Squadra Azzurra.

Вечір нервів: «Ворскла» та «Десна» розписали гольову нічию (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Полтава» не змогла перемогти «Вовчанськ» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Полтавці лише на останніх хвилинах зустрічі зуміли врятувати нічию.

Всі новини

«Ворскла» програла «КуПСу» у Лізі конференцій (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Юрія Максимова не змогла зупинити швидкі фінські атаки.

Після нічиї у Фінляндії тиждень тому (2:2) букмекери в один голос говорили про «Ворсклу» як фаворита матчу-відповіді другого кваліфікаційного раунду Ліги конференцій. Але «КуПС» не був хлопчиком для биття, тому матч у Полтаві очікувався як мінімум впертим.

Саме фінські футболісти зі старту зустрічі повністю домінували у володінні м’ячем на полі, щоправда, до реальних моментів практично не доходило. Можна лише відзначити момент Удо, однак голкіпер «Ворскли» Різник нейтралізував загрозу власним воротам.

Яскравим вийшов старт другого тайму. Кане запустив у вільний простір Степанюка, який зблизився з голкіпером, але віддав під удар Олів’є Тіллю у центр штрафної - 1:0.

Вже у першій своїй атаці фіни рахунок зрівняли. Удо прорвався по правому флангу та викотив м'яч під удар Себбану, який метрів з 20-и влучив у дев'ятку воріт Різника – 1:1.

За десять хвилин «Ворскла» знову повела у рахунку. Цього разу Олександр Скляр з лінії воротарського майданчика головою замкнув м'який накид Пердути – 2:1.

Наприкінці зустрічі знову нагадав про себе «головний біль» Максимова, який тривожить команду останніми матчами. Помилка в обороні, як і у матчі з «Дніпром-1», стала фатальною. Ніссіля в дотик замкнув атаку своєї команди – 2:2.

Додатковий час запам’ятався прямою червоною карткою Кушниренка за грубий фол майже у центрі поля. Розв’язка всього протистояння відбулася на 111 хвилині: Рангель у простій ситуації головою замкнув навіс Анжей-Боатенга – 2:3.

Фінський «КуПС» заслужено виходить до третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій, де зіграє з «Астаною».

До вашої уваги авторський фоторепортаж матчу.