Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
03.02.2024

Відкритий чемпіонат Полтавщини з муай тай: кращі моменти (ФОТО та ВІДЕО)

У спортивній залі університету «Полтавська політехніка імені Ю. Кондратюка» відбулися змагання з таїландського боксу.

Детальніше>>
27.01.2024

Паралімпійська збірна України з волейболу сидячи відновлює форму на Полтавщині (ФОТО)

Збірна України з волейболу сидячи проводить збір у спорткомплексі “Колос” у Решетилівці.

13.01.2024

Полтавський Євромайдан: кадри історії (ФОТО)

10 років тому спочатку невеликі зібрання перетворилися на великі мітинги проти авторитарної влади.

Всі новини

Дефлімпійська збірна України під Полтавою розгромила Італію (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Підопічні Віктора Козіна у Нижніх Млинах досить впевнено переграли команду Squadra Azzurra.

18 вересня під Полтавою у селі Нижні Млини на стадіоні «Ворскла-Зміна» відбувся матч кваліфікаційного турніру футбольних чоловічих змагань Дефлімпійських ігор (відбудуться 2022 року у бразильському Кашиас-ду-Сул, - прим.автора), у якому зустрілися футбольні збірні України та Італії.

Команда Віктора Козіна протягом більшості ігрового часу переважала команду Ігоря Трокхія та у підсумку здобула велику перемогу.

Під акорди рясного дощу на 9-й хвилині Ігор Реутов після пасу з глибини поля прорвався флангом через оборону італійців та влучно пробив у дальній від воротаря італійців Періллі кут воріт – 1:0.

Ще до перерви м’яч вдруге побував у воротах гостей. На 40-й хвилині після розіграшу штрафного Мчедлішвілі прострілів до штрафного точно на дальній кут воріт, де Роман Стрийський у падінні переправив м’яч у сітку воріт – 2:0.

Нарешті, на 62-й хвилині Реутов оформив дубль, пробивши точно у «дев’ятку» після пасу від Стрийського – 3:0.

P.S. Під час матчу не обійшлося і без кумедних ситуаційLaughing

На 41-й хвилині після другого забитого голу на поле вибігло двоє собак, які залишили газон лише після втручання представників збірної України.

Після перерви, на 59-хвилині, на поле несподівано вибіг кінь. За хвилину вболівальникам та тренерам господарів вдалося вивести його за межі поля.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.