Полтавці більшість матчу грали у меншості через вилучення Олів'є Тілля.

«Реал» у Лізі чемпіонів розгромив «Шахтар» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Визначився володар Кубка Полтавщини з футболу - 2021 (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Клуб любителів футболу» у вирішальному матчі переграв «Стандарт».

Всі новини

Вечір Тілля: «Ворскла» у Полтаві розгромила «Інгулець» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Юрія Максимова продовжує боротьбу за зону єврокубків.

Один з лідерів УПЛ у Полтаві зустрічався з командою, яка три матчі поспіль не може перемогти в УПЛ.

Перший тайм не вийшов занадто яскравим, хоча моментів біля обох воріт вистачало. Спочатку Полегенько видав пас на правий кут воротарського для Сітала, але партнер не зміг проштовхнути м'яч під голкіпером. Через хвилину Степанюк залишив м'яч Тіллю перед чужою штрафною, але півзахисник пробив трохи в бік від лівої стійки.

Вже після перерви полтавці відкрили рахунок. У одному з моментів все той же Степанюк затягнув м'яч до лицьової на правому фланзі штрафного «Інгульця», після чого навісив по високій дузі на дальню штангу точно на Рангела – 1:0.

Через 11 хвилин Ковальов повинен був виносити зі штрафної навіс від Пердути з правого флангу, але не влучив по м'ячу - Тілль не залишив шансів Шусту. 2:0.

Фінальна крапка у протистоянні була поставлена вже під завісу зустрічі. Все той же Тілль результативно завершив навіс з лівого флангу від Рангеля – 3:0.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.