Полтавці більшість матчу грали у меншості через вилучення Олів'є Тілля.

«Реал» у Лізі чемпіонів розгромив «Шахтар» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Визначився володар Кубка Полтавщини з футболу - 2021 (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Клуб любителів футболу» у вирішальному матчі переграв «Стандарт».

Всі новини

«Житлобуд-1» програв мадридському «Реалу» у Лізі Чемпіонів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Для перемоги іспанкам вистачило одного забитого м’яча.

У Харкові на «Металісті» відбувся матч стартового туру групового турніру жіночої Ліги Чемпіонів серед команд групи В, у якому український «Житлобуд-1» приймав мадридський «Реал».

Представник України пройшов нелегкий шлях, аби вперше з сезону 2018/19 взяти участь у головному етапі турніру. Якщо болгарська «Софія» (5:1) та словенська «Помур'я» (4:1) були обіграні відносно легко, то кіпрський «Аполлон» став справжнім іспитом для підопічних Валентини Котик. 2:1 та 3:1 – представник України після перерви повернувся до Ліги Чемпіонів.

Своєю чергою для «королівського» клубу матч у Харкові став історичним. Річ у тому, що «Реал» цього сезону лише дебютує у найпрестижнішому клубному змаганні континенту. Якби не дивно це звучало, але «вершкові» з’явилися лише 14 місяців тому (1 липня 2020 року), коли заснований 2014 року Deportivo TACON завершив процес злиття та поглинання з клубною мережею «Реала», тим самим ставши своєрідним жіночим відділом мадридців. Команда Девіда Азнара у стартовому сезоні виборола «срібло» національного чемпіонату, а на шляху до групи ЛЧ в одному з кращих протистоянь другого кваліфікаційного раунду перемогла англійський «Манчестер Сіті» (1:1, 1:0).

Якщо говорити про матч на «Металісті», то рівна гра тривала приблизно до 20-ї хвилини, після чого «Реал» повністю заволодів перевагою на полі. Єдиний гол у матчі було забито на 33-й хвилині. Під час однієї з атак гостей м’яч відскочив до Лорени Наварро, яка у падінні влучно пробила по воротах «Житлобуду-1» - 1:0.

До вашої уваги авторський фоторепортаж матчу.