Полтавці більшість матчу грали у меншості через вилучення Олів'є Тілля.

«Реал» у Лізі чемпіонів розгромив «Шахтар» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

14.10.2021

Визначився володар Кубка Полтавщини з футболу - 2021 (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Клуб любителів футболу» у вирішальному матчі переграв «Стандарт».

Всі новини

На стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського визначився володар Кубка Полтавської області з футболу 2021 року.

За трофей боролися два представники Вищої ліги – «Стандарт» з Нових Санжар та полтавський «КЛФ» (повна назва – «Клуб любителів футболу»), які за підсумками першої частини чемпіонату знаходяться у групі лідерів.

Якщо для молодої команди з обласного центру, якою керує колишній нападник «Динамо» та збірної України Олександр Мелащенко, цьогорічний вихід до фіналу Кубка став першим в історії, то Нові Санжари вже були за крок до трофея. Але у 1962 році кременчуцький «Авангард» був неймовірно сильним, тому у новосанжарського «Спартака» не було шансів – 0:8.  Слід зазначити, що «авангарці» того року продовжили серію (досягла загалом 6) кубкових перемог представників промислового центру Полтавщини.

Цьогорічний фінал став чи не найзірковішим за останні роки: у складі кожної з команд вистачало відомих у минулому футболістів з досвідом виступів на найвищому рівні. Наприклад, у складі «Стандарту» на поле виходили Олександр Матвеєв (виступав за «Ворсклу», «Олександрію» та ковалівський «Колос»), Сергій Вовкодав («Ворскла», «Кремінь»), Руслан Ротань («Динамо» та «Дніпро», зараз працює головним тренером молодіжної збірної України), Роман Кунєв («Кремінь») та Олег Бараннік («Ворскла»).

«Зірок» вистачало й у складі «КЛФ»: Віталій Постранський («Львів», «Ворскла», запорізький «Металург» та «Зоря»), Олександр Чижов («Шахтар» та «Ворскла»), Віталій Субочев («Титан» та «Геліос») та, звістно, Олександр Мелащенко («Ворскла», «Динамо», «Дніпро» та «Кривбас»), який виконував роль головного тренера полтавців. Не слід забувати й про головного суддю матчу – Анатолія Абдули (арбітр УПЛ).

Старт матчу пройшов у спокійному темпі, команди придивлялися один до одного.

Перший небезпечний момент у зустрічі виник на 19 хвилині: Кунєву вдалося вискочити на побачення віч-на-віч з Постранським, однак голкіперу полтавців вдалося ногою відбити м’яч.

Через 5 хвилин «КЛФ» відкрив рахунок у матчі. Оборона «Стандарту» разом з голкіпером помилилася при розіграші стандарту, Олександр Чижову потрібно було лише підставити ногу – 1:0. Згодом «стандарці» створили дві поспіль «пожежі» біля воріт «любителів футболу». Спочатку все той же Кунєв зміщувався до воріт з флангу - Постранський вчасно вийшов з воріт. Через лічені хвилини м’яч після метушні біля воріт «КЛФ» влучив у їхнього захисника та вилетів на кутовий. Гравців Нових Санжар від гола відділяли лічені сантиметри…

Після перерви на полі було багато боротьби, але обмаль моментів. Наприкінці зустрічі м’яч таки опинився у воротах клубу з Полтави, але за мить до цього Анатолій Абдула зафіксував порушення правил з боку гравців «Стандарту».

1:0 – полтавський «КЛФ» Олександр Мелащенка вперше у своїй історії став володарем Кубку Полтавської області з футболу.

Як це було дивіться в авторському фоторепортажі.