Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
21.11.2021

«Ворскла» розгромила «Маріуполь» в останньому домашньому матчі 2021 року (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Юрій Максимова продовжує боротьбу за ТОП-3 чемпіонату України.

Детальніше>>
12.11.2021

Волейбольна Суперліга: «Хімік» та «Добродій» розпочали у Полтаві з перемог (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Полтавчанка-ПНПУ» у напруженому протистоянні програла вінничанкам.

01.11.2021

«Чорноморець» сенсаційно зупинив у Полтаві «Ворсклу» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Юрія Максимова створила численну кількість моментів, але жодного з них не змогла реалізувати.

Всі новини

«Реал» у Лізі чемпіонів розгромив «Шахтар» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Карло Анчелотті впевнено переграла колектив Роберто Де Дзербі.

19 жовтня на НСК «Олімпійський» у матчі 3-го туру групового турніру Ліги Чемпіонів донецький «Шахтар» приймав мадридський «Реал».

Протягом всього матчу гості з Іспанії мали відчутну перевагу на полі. Наприкінці стартової 45-хвилинки «Реал» вийшов вперед: гості ефектно вийшли з-під пресингу на фланзі, розігравши класну комбінацію з пасом на Васкеса, а Лукас, побачивши ривок Бензема на лінію штрафного, виконав закидання – Кривцов же у спробі перервати його вибив м'яч, перекинувши при цьому Трубіна – 0:1.

«Вершкові» після перерви подвоїли власну перевагу. Додо на власній половині вкинув аут на ногу Бензема, той змістився в центр і віддав пас на Модріча в зону перед штрафним, а Лука у дотик розрізав оборону «гірників» – Вінісіус вийшов віч-на-віч з Трубіним і переграв його.

Далі гірше. Вінісіус увійшов у штрафний, обіграв Додо й Кривцова й вистрілив метрів з шести з-під Марлона в ближню дев'ятку – 0:3. На 65-й же «вершкові» знову відзначились: Вінісіус прорвався лівим флангом і прострілив на 11 метрів, а Родріго замкнув у дотик – 0:4.

Нарешті, Асенсіо виконав закидання з глибини, а Бензема, уникнувши офсайду, прийняв м'яч прямо перед Трубіним – 0:5.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.