Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
21.11.2021

«Ворскла» розгромила «Маріуполь» в останньому домашньому матчі 2021 року (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Юрій Максимова продовжує боротьбу за ТОП-3 чемпіонату України.

Детальніше>>
12.11.2021

Волейбольна Суперліга: «Хімік» та «Добродій» розпочали у Полтаві з перемог (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Полтавчанка-ПНПУ» у напруженому протистоянні програла вінничанкам.

01.11.2021

«Чорноморець» сенсаційно зупинив у Полтаві «Ворсклу» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Юрія Максимова створила численну кількість моментів, але жодного з них не змогла реалізувати.

Всі новини

«Ворскла» у меншості програла «Шахтарю» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Полтавці більшість матчу грали у меншості через вилучення Олів'є Тілля.

Сьогодні, 23 жовтня, у Полтаві на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського відбувся центральний матч 12-го туру УПЛ. «Ворскла», яка продовжує боротьбу за зону єврокубків, приймала «Шахтар».

Останні 7 днів вийшли складними для обох клубів: «Шахтар» розгромив у національній першості «Зорю» 6:1, а вже через лічені дні сам був переможений мадридським «Реалом» (0:5). Перед Роберто Де Дзербі стало просте, на перший погляд, завдання – впевнено перемогти полтавців на їхній території, аби реабілітуватися в очах рідних вболівальників. Але не слід забувати той факт, що італійцю протистояла хоч і не стабільна часом та знекровлена коронавірусом (Давід Пуцлін, Володимир Чеснаков, Валерій Бондаренко та Владислав Вакула не грали проти «Олександрії»), але набравши хорошого ходу команда – претендент на єврокубки.

Перед матчем гравці, тренери та вболівальники хвилиною мовчання вшанували пам'ять Сергія Морозова – колишнього головного тренера «Ворскли», який цього тижня пішов з життя.

На старті зустрічі «Шахтар» намагався захопити ініціативу, але їхні суперники досить швидко самі почали створювати небезпеку біля воріт Трубина. Тамм замикав подачу кутового з правого флангу на ближній штанзі, але влучив у сітку із зовнішнього боку. Згодом вже Пердута у схожій ситуації замикав подачу з лівого флангу від Кане, але не зміг пробити кіпера «гірників».

Через 10 хвилин сталася ключова подія у матчі – Тілля досить швидко заробив два попередження та був вилучений з поля. Надалі гості повністю контролювали гру та ще у першому таймі мали відкривати рахунок, але Фернандо двічі пробивав повз ворота.

«Гірникам» вдалося повести у рахунку лише на 65-й  хвилині. Соломон прострілив з лівого флангу штрафного, м'яч відскочив на Тете, який скористався своїм шансом – 0:1.

На 79-й хвилині учасники Ліги Чемпіонів подвоїли свою перевагу. Цього разу Соломон перепасовувався з Марлосом після чого пробив точнісінько у ближній кут Різника – 0:2.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.