Підопічні Віктора Козіна у Нижніх Млинах досить впевнено переграли команду Squadra Azzurra.

Вечір нервів: «Ворскла» та «Десна» розписали гольову нічию (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Полтава» не змогла перемогти «Вовчанськ» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Полтавці лише на останніх хвилинах зустрічі зуміли врятувати нічию.

Всі новини

Жіночий футзал: валідольна перемога "Ніки"

"Ніка" у надважкому матчі перемогла сумський "УАБС-НБУ".

Футзальні матчі можна порівняти з дорогим вином. Вони можуть бути високоякісними та приносити задоволення вболівальникам. Але трапляються серед них і так звані "підробки", сценарій яких завжди один: одна команда забиває більше 10 м'ячів, а інша радіє, що підсумковий рахунок не став більшим. Про яке задоволення від їх перегляду тоді може йти річ? На щастя, матч полтавської "Ніки" з "УАБС-НБУ", який відбувся в перший день весни, належить до першої групи.

І нехай вас не вводить в оману підсумковий рахунок гри. В "полтавсько-сумській битві" було на що подивитися.

Хто швидко грає - тому Бог допомагає

Команди розпочали без розвідки. На третій хвилині Валерія Єрмоленко перевірила уважність воротаря гостей, а у наступній атаці сумчанки несподівано відкрили рахунок. Прохід Юлії Діхтяр завершився влучним ударом:  м'яч пролетів між ногами спочатку Єрмоленко, а згодом і голкіпера "Ніки" Узол, та влетів у сітку воріт.

Відповідь господарок не змусила на себе довго чекати. Через кілька хвилин розіграш стандарту завершила влучним ударом у ліву "дев'ятку" Олександра Лясковська.

Чергова зміна рахунку на табло спортзалу відбулася на 12-й хвилині зусиллями Юлії Качури, а вже через хвилину Юлія Дударчук знову відновила статус-кво. Але останнє слово в першому таймі все одно залишилося за сумчанками. Дар'я Пхенда з кількох метрів розстріляла ворота "Ніки". Результативну передачу записала на свій рахунок Скорупська.

Слід зазначити, що команди в першій частині гри реалізували менше половини зі своїх моментів. Наприклад полтавки протягом тайму мали чотири хороших можливості, аби, як мінімум, зрівняти рахунок. Найближчою до забитого голу була Таїсія Бабенко. Після її удару на 31 хвилині м'яч поцілував каркас воріт "УАБС".

Фізика - річ важлива

"Артобстріл" з обох боків тривав і після перерви, але на 39-й хвилині сценарій гри змінився. Розпочалося все з того, що Юлія Дударчук зі швидкістю потяга пролетіла півмайданчика та сильним ударом зрівняла рахунок в грі. Надалі господарки не тільки вперше вийшли вперед в рахунку (не без допомоги сумчанок), а й повністю перехопили ініціативу в грі.

Слід зазначити, що гості із Сум чинили полтавкам запеклий опір, який почав зменшуватися лише після рахунку 8:3 на користь полтавок. І якби пані Фортуна посміхнулася футзалісткам "УАБС" бодай ще у двох-трьох моментах - сценарій матчу міг би бути зовсім іншим.

- У нас із Сумами матчі завжди принципові, - розповідає Сергій Ягодкін, головний тренер "Ніки". - Незабаром ми із ними знову зустрінемося, але вже у півфіналі Кубка. В першій половині гри дівчата і бігали добре, і били по воротам суперниць, але їхній воротар витягував все. У перерві я їм сказав, щоб вони "катали" м'яч між собою, що й було зроблено в другому таймі. Врешті решт суперниці "підсіли".

"Ніка-ПНПУ" (Полтава) - "УАБС-НБУ" (Суми) 10:4 (2:3)

1 березня. Полтава. СУ ПНПУ. 60 глядачів.

Головний суддя - В.Коробко (Кременчук)

Полтава: Узол (Івасенко) - Лясковська (к), Бабенко, Карпенко, Єрмоленко, Слисенко, Деркач, Шевела, Тиндик, Гайдук, Дударчук, Мочалова

Головний тренер - С.Ягодкін

Суми: Борщ, Гуринець (к), Кічій, Дехтяр, Чакир, Пхенда, Качура, Скорупська, Фимеснок

Головний тренер - А.Ткаченко

Голи: Лясковська (7), Дударчук (13, 39, 54, 62, 66), Бабенко (47), Мочалова (55), Кічій (49, автогол), Дехтяр (55, автогол) - Дехтяр (4), Качура (12), Пхенда (34), Кічій (58)

Попередження - 3:9 (перший тайм - 0:4)