
Головна команда Полтавщини опинилася у найскладнішому періоді своєї історії.

Фінал обіцяє стати епічним протистоянням двох абсолютно різних філософій та систем.

Полтавці зазнали мінімальної поразки.
Полтавці мають шанс пробитися до наступного раунду.

Завтра, 23 серпня, на вітчизняних стадіонах відбудуться матчі 1/16 фіналу Кубка України. У Полтаві однойменний клуб прийматиме представника Прем'єр-ліги - донецький "Металург".
У цій парі заздалегідь відомий аутсайдер протистояння, однак минулий розіграш турніру дав чітко зрозуміти, що передчасно робити прогнози не слід.
Якщо поглянути на статистику виступав клубів минулих років, то команда Володимира П'ятенка має значну перевагу: "Металург" доходив до вирішального матчу змагань у 2010 та 2012 роках, щоправда обидва рази зазнавав поразки (відповідно від "Таврії" та "Шахтаря" - прим.автора). Що ж стосується полтавців, то їхнє найвище досягнення - 1/8 фіналу у сезоні 2010/11 років.
Минулого року господарі звітного матчу досить несподівано вилетіли вже у 1/16 фіналу завдяки неймовірній грі однієї з головних несподіванок турніру - "Тернополя" (3:4). На цій же самій стадії припинили свої виступи і донеччани, щоправда вибили їх зі змагань майбутні тріумфатори - київські динамівці (2:3).
У останньому турі чемпіонату "Металург" поступився у практично виграному матчі "Ворсклі", а ФК "Полтава" у Чернівцях мінімально перемогла "Буковину" 1:0.
Прогноз букмекерів (станом на 12.00 21-го серпня)
bet-at-home: 3.90 - 3.55 - 1.70
Спортліга: 3.95 - 3.59 - 1.72
Особливість протистояння
Нападник "Полтави" Юрій Соломка відіграв певний час за дубль донеччан, однак у основний склад команди так і не зміг пробитися.
Кубок України сезону 2014/15. 1/16 фіналу.
ФК "Полтава" - "Металург" (Донецьк)
23 серпня. 16:30. Полтава. Стадіон "Локомотив".
Головний арбітр - Олександр Павлюк (Київ).
Олег ДУБИНА

Це не просто фоторепортаж, а значна частина мого життя.

Голкіпер з Полтавщини восени протистоятиме кращим футболістам світу.