
Головна команда Полтавщини опинилася у найскладнішому періоді своєї історії.

Фінал обіцяє стати епічним протистоянням двох абсолютно різних філософій та систем.

Полтавці зазнали мінімальної поразки.
Три клуби області звели свої матчі до нічиїх.

Останні дні літа футбольна країна провела черговими матчами у Першій та Прем'єр лігах. Цікаво, що і "Ворскла", і "Полтава", і "Гірник-спорт" завершили свої протистояння з одним підсумковим результатом - нічиєю.
На "Дніпро-Арені" команда Василя Сачка першою відкрила рахунок зусиллями "героя Бухареста" Олега Баранніка, який після передачі Турсунова не залишив шансів Бойку. Після перерви Нікола Калініч відновив статус-кво у рахунку, однак на більше дніпрян не вистачило - 1:1.
Справжню феєрію видали "Тернопіль" та "Гірник-Спорт", які зіграли у результативну нічию 2:2. Окрім голів глядачі побачили 15 карток, 3 серед яких червоні!
І на останок у Дніпродзержинську "Полтава" розписала суху мирову з місцевою "Сталлю".
До речі, вчора полтавська "Ніка" розгромила "Ятрань".
Олег ДУБИНА

Це не просто фоторепортаж, а значна частина мого життя.

Голкіпер з Полтавщини восени протистоятиме кращим футболістам світу.