Представлення голови Полтавської ОДА: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Суперкубок Полтавщини – 2019: кращі миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Ворскла» - «Десна» 0:1: кращі миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Віталія Косовського продовжує свою невдалу серію.

Всі новини

Україна – Португалія 2:1: кращі світлини історичного матчу (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Андрія Шевченка здобула право зіграти на EURO 2020.

У групі В кваліфікації із самого початку був один фаворит (Португалія), однак несподівано для багатьох лідерство практично із самого початку турнірного шляху захопила команда Андрія Шевченка.

Аби виконати головне завдання на відбір (вийти з групи) “жовто-блакитним” достатньо було не програти у Києві португальцям, яким у свою чергу слід було лише перемагати, аби почуватися більш-менш спокійно перед вирішальним протистоянням із головним суперником у боротьбі за «прохідне» місце — Сербією.

На переповненому НСК “Олімпійський”, який до гри був “розігрітий” виступами білоруського гурту “Ляпис 98” та академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, господарі швидко відкрили рахунок. Роман Яремчук вже на 6-й хвилині після успішного розіграшу кутового пробив у порожні ворота — 1:0.

Португальці намагалися перебудувати свою гру шляхом швидких флангових атак, натомість пропустили вдруге. Цього разу невідпорний удар вдався Андрію Ярмоленко, який замкнув простріл з флангу Миколенка — 2:0.

Після такого провалу португальці, нарешті, заграли у свій звичний футбол з великою кількістю небезпечних ударів з різних дистанцій.

До перерви кіпер українців П’ятов двічі рятував свої ворота після ударів Маріу та Бернарду, а Роналду з вигідної позиції пробив вище воріт.

Після перерви гості великими силами пішли вперед, і лише майстерність головного стража воріт «жовто-блакитних» як мінімум тричі рятувала «жовто-блакитних» від неприємностей. Однак на 71-й хвилині португальці отримали право на 11-метровий (м’яч влучив у руку Степаненко, який до цього ж отримав другу жовту), який реалізував Роналду. Для гравця «Ювентуса» цей гол став 700-м у кар’єрі.

Чим ближче наближався фінальний свисток — тим більше португальці насідали на ворота П’ятова. Мали португальці зрівнювати рахунок на останніх секундах, але спочатку Пепе пробив з добивання паралельно лінії воріт, а за мить Данилу влучив точнісінько у поперечину.

У підсумку, 2:1 — українці втретє у своїй історії зіграють на континентальній першості.

До речі, раніше українці здобули важливу перемогу у Лізі Націй.

До вашої уваги кращі авторські світлини матчу.

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА СТОРІНКИ Photographer Oleg Dubyna У СОЦМЕРЕЖАХ ТА БУДЬТЕ В КУРСІ СВІЖИХ АВТОРСЬКИХ НОВИН ТА ФОТОРЕПОРТАЖІВ.