Представлення голови Полтавської ОДА: як це було (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Суперкубок Полтавщини – 2019: кращі миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

02.11.2019

«Ворскла» - «Десна» 0:1: кращі миттєвості (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Віталія Косовського продовжує свою невдалу серію.

Всі новини

Одним зі стартових матчів 13-го туру УПЛ була гра у Полтаві, де на стадіоні «Ворскла» імені Олексія Бутовського однойменний клуб приймав несподіванку чемпіонату – «Десну».

Проблемні полтавці, які не перемагали у першості вже сім матчів поспіль (одна нічия та шість поразок), перервали свою невтішну серію перемогою у чвертьфіналі Кубка України над «Колосом» (1:0), що мало дещо покращити їхній настрій. Однак Кубок та чемпіонат далеко не одне й теж. Та й один успіх не зміг би миттєво витягнути «зелено-білих» з дна турнірної таблиці.

Діаметрально протилежна ситуація у «Десни». Команда Олександра Рябоконя несподівано для багатьох вклинилася у боротьбу за зону єврокубків, лише на одне очко відстаючи від київського «Динамо», яке йде другим у турнірній таблиці. Цікаво, що до Полтави «северяни» приїхали з виїзною клубною рекордною серією, яка з 29 квітня тривала вже 9 матчів.

У першому таймі гра проходила у середньому темпі, практично без небезпечних моментів. Фактично єдина небезпека виникла на 20-й хвилині - Дегтярьов виявився на ударній позиції завдяки вдалому відскоку м'яча, однак з вигідної позиції не влучив у ворота Різника.

Після перерви гості володіли незначною перевагою на полі, однак довгий час не могли пройти оборону «Ворскли». Все той же Дегтярьов пробив головою після подачі Мостового – кіпер «Ворскли» встиг виставити руку та врятував свою команду. Натомість, через 12 хвилин «Десна» досягла свого - Різник виявився першим на м'ячі після подачі зі штрафного, але відбив його прямо на Імерекова, який забив єдиний у матчі гол – 0:1.

«Десна» продовжує перегони за зону єврокубків, а ось «Ворскла» міцно осіла на дні турнірної таблиці.

До вашої уваги кращі авторські світлини події.

Нагадаємо, весною полтавці у меншості ледве врятували нічию у матчі з «Десною».

ПІДПИСУЙТЕСЯ НА СТОРІНКИ Photographer Oleg Dubyna У СОЦМЕРЕЖАХ ТА БУДЬТЕ В КУРСІ СВІЖИХ АВТОРСЬКИХ НОВИН ТА ФОТОРЕПОРТАЖІВ.