Скандали, переїзди та Решетилівка: яким було 7-е скликання Полтавської облради (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Кубок України: «Ворскла» у непростому матчі перемогла «Львів» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

«Ворскла» вдома не змогла переграти «Маріуполь» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Юрія Максимова вперше у сезоні втратила очки.

Всі новини

У 1/16 фіналу Кубка України жереб звів представників Полтави та Львова.

Команди підійшли до звітного матчу з різним настроєм. «Ворскла» Юрія Максимова несподівано впевнено розпочала першість, здобувши за стартові 4 тури 10 (!) очок у той час, як гра їхніх суперників бажає кращого.

Не те, що гра «Львова» неприємно вражає. Щось подібне вже було минулоріч. Просто представники міста Лева перед початком сезону традиційно заявляли про високі амбіції, натомість черговий провальний старт: 3 матчі – 3 поразки, а різниця м’ячів просто вражає (1:12).

З перших хвилин зустрічі господарі поля заграли першим номером, щоправда практично без моментів. По-справжньому запам’ятався лише момент на 19-й хвилині, коли Опанасенко підключився до закидання з правого флангу на дальню стійку, після чого виконав удар точнісінько у верхній каркас воріт. Відповідь «Львова» незабарилася - небезпечний удар від Нича з правого флангу нівелював кіпер «зелено-білих» Ткаченко.

Після перерви господарі поля продовжували створювати моменти. Після удару Васіна Димкив виніс м’яч з лінії воріт, а незабаром вже кіпер «Львова» Костик потягнув удар Щербака.

Цікаво, що команда з Міста Лева мала свою «хвилину слави»: на 59-й хвилині воротар полтавців Ткаченко двічі врятував свою команду після ударів суперників.

Юрія Максимова від додаткового часу врятував Владислав Кулач: на 79-й хвилині нападник «Ворскли» у стрибку невідпорним ударом відкрив рахунок, а за три хвилини оформив дубль майже у тому ж самому стилі.

2:0 – «Ворскла» крокує до 1/8 фіналу.

До вашої уваги авторський фоторепортаж матчу.