Підопічні Віктора Козіна у Нижніх Млинах досить впевнено переграли команду Squadra Azzurra.

Вечір нервів: «Ворскла» та «Десна» розписали гольову нічию (ФОТОРЕПОРТАЖ)

11.09.2021

«Полтава» не змогла перемогти «Вовчанськ» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Полтавці лише на останніх хвилинах зустрічі зуміли врятувати нічию.

Всі новини

В Полтаві в матчі 7-го туру УПЛ зустрічалися команди, які минулого сезону відчайдушно до останнього туру боролися за участь у дебютній Лізі конференцій. Нагадаємо, «Ворскла» таки пробилася у єврокубки, щоправда, вилетіли вже у стартовому раунді.

«Десна» впевнено розпочала новий чемпіонат, але гра в останніх турах мала негативний присмак – за два матчі команда з Чернігова пропустила 8 (!) м’ячів, не забивши при цьому жодного. Якщо великий програш від «Динамо» в принципі був прогнозований, то ось 0:4 у грі проти «Вересу» є незрозумілим.

Команда Юрія Максимова не надто стабільно вийшла з міжсезоння (3 перемоги, 2 нічиї та поразка від «Зорі» в останньому турі), але ніхто й не обіцяв чогось кращого. Швидкий виліт з Ліги конференцій ледве не відправив команду у круте піке, але «зелено-білі» стабілізували власну гру, посилилися Лукасом Ранжелом (автор голу «КуПСа» у Полтаві, який залишив «ворсклян» без єврокубків, - прим.автора) та націлилися перервати домашню безвиграшну серію матчів проти чернігівчан, яка до цього налічувало 4 матчі.

Все найцікавіше у зустрічі відбулося у першому таймі. На 17-й хвилині господарі вели вже 2:0: спочатку Пуцлін ударом ногою в центрі штрафного завершив подачу від Скляра з правого флангу, а згодом Степанюк холоднокровно пробив повз голкіпера «Десни». Здавалося, гру зроблено, однак гості несподівано «повернулися». Якубу помилився в обороні, а Волошин спокійно переграв Різника, а за 6 хвилин Безбородько не менш холоднокровно зрівняв рахунок  - 2:2.

Після перерви обидві команди мали хороші моменти перемогти, однак справжнім героєм другого тайму став голкіпер полтавців Різник, на рахунку два яскравих сейви.

2:2 – яскрава нічия, якого нікого не задовольнила.

До вашої уваги авторський фоторепортаж зустрічі.