Мої сторінки в соціальних мережах

Новини
03.02.2024

Відкритий чемпіонат Полтавщини з муай тай: кращі моменти (ФОТО та ВІДЕО)

У спортивній залі університету «Полтавська політехніка імені Ю. Кондратюка» відбулися змагання з таїландського боксу.

Детальніше>>
27.01.2024

Паралімпійська збірна України з волейболу сидячи відновлює форму на Полтавщині (ФОТО)

Збірна України з волейболу сидячи проводить збір у спорткомплексі “Колос” у Решетилівці.

13.01.2024

Полтавський Євромайдан: кадри історії (ФОТО)

10 років тому спочатку невеликі зібрання перетворилися на великі мітинги проти авторитарної влади.

Всі новини

Перша ліга України: «Полтава» програла запорізькому «Металургу» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Команда Володимира Сисенка у новому сезоні поки не може перемогти.

У 3-му турі чемпіонату України з футболу серед клубів Першої ліги СК «Полтава» приймала запорізький «Металург».

Полтавці стартували у дебютному для себе сезоні Першої ліги не надто вдало – програшу від «Оболоні» (1:2) могло б і не бути, якби захисники «Полтави» зуміли втримати на останніх хвилинах Ігоря Краснопіра. А так у графі очки поки нулі. Запоріжжя на відміну від своїх сьогоднішніх суперників встигло провести два матчі (гру «Полтави» та «Гірника-спорту» не дозволила провести ОВА – прим. автора): гольова нічия з «Кременем» (3:3) та перемога над «ЛНЗ» (2:1).

Григорій Басс: власні спогади про одну з найяскравіших постатей футболу Полтави

У стартовій 45-хвилинці звітного матчу на полі була досить рівна гра, але «Металург» мав свій шанс вийти вперед – Сидорова збили у штрафному майданчику полтавців. Сам автор моменту вирішив пробити, але під час удару послизнувся, та, у підсумку, зробив два дотики до м’яча. Це заборонено правилами, тому замість гола рефері зафіксував порушення правил.

«Полтава» також створила свій момент: Костенко викручував м’яч під дальню стійку, але голкіпер «Металургу» Байда врятував свою команду.

Після перерви «металурги» заробили ще два 11-метрових – новачок «Металургу» Валерій Сад бездоганно використав свої моменти. До фінального свистка Вадим Таранушич скоротив перевагу гостей до мінімуму, однак на більше «Полтави» вже не вистачило.

Від падінь до перемог: найяскравіші миттєвості матчів «Ворскли» 2021 року (ФОТО)

1:2 – полтавці поки без очок, а Запоріжжя пішло у відрив.

До вашої уваги авторський фоторепортаж матчу.